Prezenty dla dwu- i trzylatków

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

09-03-2009 14:29:12

W tym wieku szczególnie sprawdzają się zabawki naśladujące świat dorosłych. Ale dziecko ucieszy się też z kolorowanek, książeczek i tańszych zabawek.

czytaj więcej

promyczek (offline)

25-11-2010 16:25:26

Niestety, ale zbliża się dużymi krokami okres, kiedy rodzice stracą najwięcej pieniędzy na prezenty. Ja się w tym roku ograniczam, wybrałam takie prezenty, za które nie będę musiała zbyt dużo płacić. Zamiast jakiejś super drogiej zabawki dla małego kuzyna, kupię mu grę komputerową. Nawet teraz przeglądam stronę swiatekgier.pl i widzę, ze można w ten sposób sporo zaoszczędzić.

expertka (offline)

20-02-2011 20:59:52

Ostrowiec Świętokrzyski
Dokładnie, zgadzam się.
Dzieciackzi uwielbiają naśladować dorosłych, moja mała bawi się teraz krzesełkiem uczydełiem Fisher Price i siedząc w nim naśladuje zachowanie mamusismiling smiley Czyta książkę, włącza/ wyłącza lampeczkę, nawet udaje że rozmawia przez telefon siedząc w krzesełkusmiling smiley teraz rozważam kupno kuchni również z Fisher Price bo będzie to dla małęj na pewno świetna zabawasmiling smiley

doma240 (offline)

04-11-2011 16:16:03

KOSZALIN
Moja córci najchętniej bawi się w dom.Ma kuchnię i gotuje swoim lalkom.Potem je karmi,kąpie,myje zęby i idą spać.Bardzo lubi też malować farbkami i rysować.Ostatnio kupiliśmy jej też domek dla lalek i całymi dniami się nim bawi.




[link widoczny po zalogowaniu]

gazela (offline)

07-05-2012 13:53:58

Mrozy
Ja zawsze polecam klocki bo uczą i bawią jednocześnie- u mnie cieszą się największym powodzeniem.
Szczególnie gorąco polecam zestawi ZOO i moje pierwsze budowle z lego duplo.

weronikawerka (offline)

15-05-2012 18:54:59

Warszawa
dwulatek wg mnie jest troche za maly do klockow lego. smiling smiley

kinger123 (offline)

15-05-2012 20:59:13

Gdynia
Cytuj
weronikawerka
dwulatek wg mnie jest troche za maly do klockow lego. smiling smiley
Do tradycyjnych , takich małych klocuszków, 2-latek jest za mały, ale z tego co wiem to specjalnie dla dzieci w wieku od 1,5 -6lat sa klocki LEGO DUPLO. Składają się z dużych elementów więc są bezpieczne dla maluchów. Moja córcia pierwsze duplo dostała już na 1. urodziny, więc na 2. mozna śmiało kupić grinning smiley

Mikado (offline)

16-05-2012 16:13:00

Warszawa
właśnie! nie zapominaj o Lego Duplo dla małych dzieci, które ma troche większe klocki i więcej elementów "nieklockowych" : palmy, ludziki itp. jest takich zestawów mnóstwo w sklepach spam , gdzie są całe działy Lego. Mają sklepy w Warszawie, Rzeszowie i pod koniec maja otwierają się w Gdańsku, czytałam w Interneciewinking smiley

ostatnie ostrzeżenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 10:27 przez Sympatyczna.

Rabatka (offline)

12-08-2012 18:38:02

Warszawa
Zestawy właśnie Lego Duplo są super! Zoo czy kubus puchatek, nie za małe, można kombinować, według mnie super jako prezent, fakt ceny nie zawsze ok, ale te mniejsze zestawy jakos po 60 zł widziałam.

Fragles24 (offline)

19-02-2013 18:44:58

Biery
Ja uwielbiam kupować książki dzieciom. Przy wyborze kieruję się twardą okładką- takie książeczki są trwalsze jeśli chodzi o małe dzieci. Dodatkowo muszą być kolorowe, no i treść, treść też jest bardzo ważna. Dla młodszych dzieci wybieram zazwyczaj pisane rymowanką i takie gdzie jest dużo ilustracji.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 51773.