Zjazd Wrześniątek 2007 - najmłodszej grupy internetowych kumpli

Wysłane przez malgorzatasolecka 

malgorzatasolecka (offline)

24-08-2009 14:57:31

21-23 sierpnia 2009 roku, w przeddzień drugich urodzin Wrześniątek 2007, ich mamy zorganizowały spotkanie, którego głównymi bohaterami były rozbrykane, brudzące się w piasku (i nie tylko) dzieciaki.

czytaj więcej

Sympatyczna (offline)

24-08-2009 15:41:37

nie mam słów... dzięki smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Kamcia (offline)

24-08-2009 16:53:56

Gosiu, rozkleiłam się zupełnie przy czytaniu wspomnień, było dokładnie tak jak napisałaś smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asia (offline)

24-08-2009 19:05:09

Łódź
Pięknie opisany kolejny wymiar forumowej przyjaźni! Aż gęsią skórkę miałam czytając- dzięki Gosiu za ubranie naszych wrażeń w piękne słowa!!!


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Naku (offline)

24-08-2009 20:33:59

Manchester
Czytam tekst już chyba 3 raz i za każdym razem wzruszam się tak samo...
To były naprawdę wyjątkowe, magiczne 3 dni.
Dzięki ! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna (offline)

24-08-2009 22:11:47

Wrocław
Gosiu...wspaniała jesteś, cudnie to opisałaś z oczu płyną mi łzy, artek z zaciekawieniem sluchal jak czytałam na glosgrinning smiley
jestem szczęśliwa że mogłam tam razem z Wami być
dziękuję z całego serducha mojegomały grymaśnik


sad smiley

babysek (offline)

24-08-2009 22:27:02

42-200
Witam
Nie wiem czy w ogóle ktos mni ejeszcze tu pamieta?!?
No a jak ja czytam to mi się smutno robi ze tak mi się zeszło z innym wyjazdem i mi się nie udalo dołączyć. Moze wrzucicie jakieś zdjęcia?
Pozdrowionka

violus (offline)

25-08-2009 13:11:46

Kielce, NI
Czytając miałam ciarki na całym ciele i łzy w oczach. I chociaż tym razem być z Wami nie mogłam ciesze się że zlot się udał i już nie mogę doczekać się następnego!! Na pewno z Wami będę. Wrześnióweczki - Jesteście jedyne w swoim rodzaju! :joliecouette: Cieszę się niezmiernie że należę do waszego grona i jestem jedną z Was...ach. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

gbdarecka (offline)

25-08-2009 16:45:41

I ja się wzruszyłam słuchając czytajacego artykuł męża, który obecny na Wielkim Zlocie Wrześniówek powiedział,że czuje się wtajemniczony hehe. Mam nadzieję,że za rok też będziemy z Wami, już w czwórkę grinning smiley

Darcia (offline)

25-08-2009 22:42:53

Łódź
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale skoro mnie Karzoo namowila na zalogowanie sie tutaj, to chcialam Wam podziekowac za wspaniale chwile, ktore spedzialam z Wami wszystkimi smiling smiley A relacji czytac juz nie moge, bo sie znowu porycze i o! winking smiley Ale bylo fantastycznie, mam wielka nadzieje na spotkanie za rok!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 51773.