STANISŁAW

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:29

cechuje go znaczna pewność siebie, powaga i konsekwencja w działaniu, co pomaga mu budować swój autorytet w otoczeniu. Na co dzień miewa zmienne humory, ale ogólnie jest koleżeński, nawet przyjacielski i lojalny. Bywa uparty i często lubi obstawać przy swoim zdaniu. Daje się jednak przekonać racjonalnymi argumentami. Przywiązuje dużą wagę do uczuć i rodziny. W domu sprawuje niepodzielne rządy, ale domownikom wychodzi to na dobre

czytaj więcej

toja51 (offline)

03-08-2009 16:22:53

Kraków
Same dobre rzeczy o Stasiu! Stanisław Mancewicz - poczytajcie jego felietony i zgryźliwe teksty! Polecam. Kiedyś z Makłowiczem prowadził program kulinarny w TV. Makłowicz też dopiero zaczynał telewizyjną karierę. Mieli ogromną tremę i dla kurażu w przerwach strzelali drinka. Raz Robert powiedział, że trzyma w ręce patelnię i zaraz posmaruje ją tłuszczem. Na co Stasiu zapytał "a od wewnątrz czy od zewnątrz"? I skończył się program, bo producentowi nie wiedzieć czemu, ten żart wydał się lekko pijacki.

lukasz_partyka (offline)

03-08-2009 16:36:09

Warszawa
:-)

edzia23 (offline)

15-01-2010 22:18:51

czeladź
Mój synek miał mieć naimę Stasiu smiling smiley
Ma na drugie smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

28-03-2012 21:47:06

Niszczewice
Mój starszy synek ma na imię Stanisław winking smiley
Nie wiem czy to kwestia imienia, ale Staszko "ma swój świat" winking smiley Jest raczej typem samotnika, nie ciągnie do dzieci (poza rodzeństwem). Jest uparty i przeświadczony o tym, że musi robić wszystko to, na co ma ochotę. Ale jest też przesłodkim chłopcem, mądrym i rozumnym.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546012, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.