Poradnik: w co się ubrać w ciąży

Wysłane przez malgorzataurbanska 

malgorzataurbanska (offline)

23-04-2009 17:15:10

Co zrobić, żeby w ciąży czuć się komfortowo, być w dobrym humorze i ładnie wyglądać? Ubieraj się tak jak lubisz i wybieraj zdrowe materiały. Nie rezygnuj z tego, co modne.

czytaj więcej

teresa211186 (offline)

06-11-2014 12:01:41

Niwki Książęce
Moim ulubionym strojem w ciąży są wygodne dżinsy ciążowe lub getry i bluzka dopasowana do ciała, ale powiększająca się wraz z rosnącym brzuszkiem.
Do takiego stroju noszę buty na niskiej koturnie lub adidasy.
Ważne by w ciążowym stroju czuć się wygodnie i elegancko

martynka002 (offline)

10-11-2014 21:28:16

w czasie ciązy nie zmienił się u mnie ubiór , nosiłam to co zwykle. Jedynie zrezygnowałam z dzinsów i zamieniłam na luźne , swobodne spodnie

lenkaa82 (offline)

19-11-2014 21:25:39

warszawa
Ja zawsze nosiłam luźniejsze ciuszki, więc bez obaw w nie jeszcze wchodzę. Jedynie dżinsy zamieniłam na typowo ciążowe ( z pasem ). Po domu biegam w legginsach.

kasztanka2 (offline)

22-11-2014 20:44:32

Bartłomiejowice
Fajnie się czyta ten artykuł, ale rzeczywistość niestety nie jest tak kolorowa. Ja np natrudziłam się strasznie, żeby kupić sobie coś sensownego na okres ciąży. Przede wszystkim odstraszały mnie ceny wszystkich ciążowych ubrań. W lato wystarczą leginsy czy nawet same luźne tuniki, ale na zimę i spodnie i jakieś sweterki mieć trzeba. Kupiłam specjalne spodnie ciążowe w 5 miesiącu ciąży, ale do 9 miesiąca już się w nie nie mieściłam, bo strasznie się rozrosłam. A poza tym były strasznie niewygodne i do tego drogie, gumka mnie uwierała w brzuszek. Ale za to zwykłe dresowe spodnie rozmiaru XXL okazały się być baaardzo wygodne i praktyczne, aczkolwiek nie można tu mówić o byciu trendy w ciąży tongue sticking out smiley

wojtaszek (offline)

31-01-2015 23:48:03

Tarnów
Ja w ciąży chodziłam w okresie wiosna- lato więc wystarczały mi luźne koszulki i spodnie lub getry z bawełny lub lnu. Kupiłam sobie spodnie z pasem który mogłam regulowac w zalęzności od potrzeb.

GabaBaba26 (offline)

01-02-2015 08:08:12

Udanin
Ja przeważnie ubierałam sukienki ciążowe, dzięki czemu nic mnie nie uciskało.




[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

12-02-2015 22:29:15

Wrocław
Najwygodniej bylo mi w ciążowych leginsach i dłuższych blizkach, tunikach. Na co dzień uwielbiam jeansy i kupiłam sobie chyba 3 pary ciążowych niestety gdy tylko wracałam z pracy od razu wskakiwałam w coś wygodniejszego bo mimo wszystko gdzieś mnie uwierały.

joanka106259 (offline)

25-02-2015 19:15:26

Lublin
Ja z ciążowych zakupów to głównie bieliznę kupowałam. Po domku chodzę sobie w dresach i koszulkach męża smiling smiley Może mało atrakcyjnie ale wygodnie smiling smiley a tak do wyjścia to dużo dostałam od koleżanek, głównie spodnie z pasem ciążowym, które są wygodne na brzuch i szersze tuniki czy sukienki. Nawet kilkoma rzeczami można się bawić łącząc je w różne zestawy smiling smiley kupić musiałam też kurtkę zimową i płaskie buty, bo tak to chodzę w wyższych, ale bałam się, że już za ciężka jestem i że mogę się przewrócić a poza tym dużo wygodniej w nich.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Doris85 (offline)

03-04-2015 14:55:51

Świecie
Najbardziej lubie chodzic w legginsach i szerokich sukienkach. Znaczna czesc garderoby moge wykorzystac w trakcie ciazy. Wydaje mi sie, ze nie ma co szalec z zakupami - lepiej skupic sie na zakupie 1 - 2 par wygodnych spodni, jakiejs sunkienki i kilku bawelnianych bluzeczek czy tunik.


Julia91 (offline)

02-02-2022 18:37:56

Warszawa
Ja wszystkie ciuszki jak [link widoczny po zalogowaniu], spodnie legginsy kupiłam online w sklepie [link widoczny po zalogowaniu] jestem zadowolona
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 19850.