Brzuchy po ciąży - jak im pomóc?

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-07-2010 12:26:17

Prezentujemy 41 zdjęć nadesłanych przez nasze użytkowniczki na akcję Metamorfozy Brzucha. Poprosiliśmy specjalistę medycyny estetycznej dr Macieja Rogalę z Miejskiej Farmy Piękności, by podpowiedział co można z nimi zrobić, żeby polepszyć ich stan.

czytaj więcej

learta (offline)

30-07-2010 14:28:01

Warszawa
Mam nadzieję, że nie będę musiała borykać się ze szczególnymi problemami mojego brzuszka po urodzeniu dziecka dziecko ze smoczkiem




[link widoczny po zalogowaniu]

kaka (offline)

02-08-2010 09:13:08

Lubliniec
po tych zdjeciach wreszcie podbudowalam samą↑ siebie smiling smiley myslalam,ze jest tragicznie ale teraz uwazam,ze wystarczy troszke nad nim popracowac,swietny artykuluśmiechwiecej takich artykulow,ktore od razu pomagajągrinning smiley

mariqa (offline)

05-08-2010 12:43:25

Ostrów Wlkp.
A ja mam pytanie: które brzychy w końcu wygrały te zabiegi???

grazyna (offline)

05-08-2010 17:29:01

Tu masz werdykt:

[ebobas.pl]

candymandy (offline)

29-05-2012 07:24:45

Ja nie mam jeszcze nie mam z tym problemu, ale boję się że będę miała [link widoczny po zalogowaniu]... Bo mam do tego skłonności genetyczne. Moja siostra ma ogromne rozstępy po ciąży i obawiam się, że ja też podzielę jej los. Smaruje się już od dawna odpowiednimi kremami, ale czy to będzie w stanie mi pomóc? Tak się właśnie zastanawiam...

donnavito (offline)

06-12-2014 00:14:59

Iława
Mi kremy pomogły, a raczej olejki w dużych ilosciach wmasowywane starannie 2 razy na dzien lub częsciej, ale wiem, ze czasem to zawodzi, był kiedys taki fajny krem na już istniejące roztępy Fissan, używali go faceci nawet na rozstępy "posilowniowe", nie wiem czy jeszcze istnieje, bo reklamowany szeroko jeden z olejkw nie usuwa tego, co już jest, ale zapobiega dobrze.

GabaBaba26 (offline)

29-01-2015 11:56:55

Udanin
Mój brzuch po porodzie jest ładniutki po mimo że był spory, ale oglądając galerię poporodowych brzuszków muszę stwierdzi, że mój jest śliczny, nie zwisa ani się tak nie marszczy i w o gole nie mam rozstępów. Dziękuję rodzicom za ten wspaniały gen, który po nich odziedziczyłam bo moja skóra jest bardzo elastyczna. Wątpię że te wszystkie kremy są tak wspaniałe no chyba że ktoś ich stosuje całe życie a nie tylko w czasie ciąży




[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

11-02-2015 13:09:35

Wrocław
Uważam, że bardzo dużo zależy od genow. Moja skóra od zawsze jest bardzo mało elastyczna. Na szczęście brzuszek nie wygląda aż tak źle i rozstępy prawie zniknęły. Polecam stosowanie balsamów- zawsze trochę pomogą winking smiley

joanka106259 (offline)

25-02-2015 18:17:07

Lublin
Ja używałam w pierwszej ciąży balsamów i mój brzuch na szczęście bardzo szybko wrócił do normalnego stanu. Nie było na nim widać śladów ciąży, ani rozstępu, ani choć odrobinkę wiszącej skóry. Mam nadzieję, że po drugiej ciąży uda się utrzymać ten stan. Fajnie, że są zabiegi, które można wykonać na poprawę wyglądu skóry, bo są osoby które mogą mieć problem z akceptacją własnego ciała


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kamila_brzozka (offline)

27-04-2018 13:37:11

Myślę, że to kwestia ćwiczeń i też kosmetyków. Ja trochę biegałam i używałam codziennie kremów z firmy Mamas. Brzuch po ciąży miałam super, po udach nawet nie było widać zmiany smiling smiley

kamd2kamd (offline)

13-06-2019 08:54:40

Radom
Witam polecam kupić jak tylko dowiemy się o ciąży olejek Busajna. Stosowałam go przy drugiej ciąży i po porodzie brzuszek wyglądał dobrze. Po 3 tygodniach od urodzenia dziecka i używania olejku Busajna można było zauważyć znaczne napięcie skóry i poprawę jej wyglądu. Polecam warto wypróbować olejek Busajna. Jest naturalny więc można go bez problemu używać w ciąży.

martkanka (offline)

16-12-2021 17:14:43

Białystok
Zabiegi endermologii bardzo dobrze ujędrniaja skórę i są super na cellulit, efekty u mnie są świetne, ja chodzę regularnie do salonu Mariposa w Warszawie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 19837.