Zabawki

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

12-02-2009 14:38:17

Zabawki jak buty czy ubranka mają swoją „rozmiarówkę”. Dla każdej grupy wiekowej jest naprawdę duży wybór. Najmniejszym dzieciom nie są potrzebne skomplikowane zabawki. Wystarczy kolorowy pluszak czy wydająca ciche odgłosy karuzela nad łóżeczkiem. Będą służyć do patrzenia.

czytaj więcej

toja51 (offline)

08-04-2009 00:42:56

Kraków
Dla mnie zawsze bylo najwazniejsze, zeby wyjsc naprzeciw oczekiwaniom dzieci. Starszy dostawal ksiazeczki, a mlodszy - gry

biberka (offline)

02-11-2011 11:22:52

Najlepsze są zabawki, które nie tylko zajmują czas dziecku, ale również rozwijają różne umiejętności. Polecam zajrzeć do sklepu e-inspiracje.pl, tam można kupić w fajnej cenie różne zabawki.

2o2_pl (offline)

03-08-2012 16:02:57

Warszawa
moim zdaniem w wieku kiedy najbardziej dziecko chłonie wiedzie należy zainwestować raczej w zabawki edukacyjne , przede wszystkim językowe, które to umożliwią winking smiley

mamaola (offline)

06-08-2012 20:04:53

Chrzanów
ja polecam zabawki edukacyjne, fajnie rozwijaja maluszka. zazwyczaj kupuje przez internet ze wzgledu na brak czasu na chodzenie po sklepach i tu śmiało moge polecic sklep szkolnis.pl. Maja mase zabawek i gier edukacyjnych dla kazdego wieku.

Anonimowy użytkownik (offline)

07-08-2012 13:57:37

mamaola - a ja śmiało mogę powiedzieć,że to nachalna reklama, bo grasujesz też na innych wątkach wszędzie zostawiając adres sklepu. nie znoszę takich zabiegów.

olucha (offline)

08-10-2012 11:07:39

Poznań
A ja polecam książki, każde dziecko je uwielbia. Owszem posiadamy kilka zabawek edukacyjnych, ale wg mnie nie powinniśmy z nimi przesadzać smiling smiley Nigdy dziecko się nie nauczy (przez zabawę) tak dużo z elektronicznych zabawek jak przez zabawę z rodzicami smiling smiley

kaprys (offline)

20-11-2013 21:03:20

ja stawiam na zabawki które rozwijają, nie zmuszając dziecko do nauki dziecko uczy się samo,rozwija,zwracam uwagę na zabawki z atestem dla dziecka i dlatego najczęściej kupuje chicco,baby ono,czasem fisher'a, poza tym oczywiście warto dostosować zabawkę do wieku dziecka,nie może być za trudna,z małymi elementami-bezpieczna itp.,przyznam także rację wypowiedzi która już była:nie ma co kupować dużo zabawek,bo one nie zastąpią czasu spędzonego z rodzicami,a to ważne

Macarena (offline)

19-11-2014 22:31:36

Warszawa
Zgadzam sie co do tego, że dzieci powinny mieć zabawki które nie tylko edukują, ale przede wszystkim sprawiają radość.

martaleszno (offline)

30-12-2014 19:10:49

Leszno
mam dom zawalony zabawkami, z czego znaczna część to pierdoły, które często po pierwszej próbie zabawy pękają albo coś się od nich odłamuje...zgroza
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 48920.