1 procent twojego podatku na wagę zdrowia dzieci

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

23-04-2009 19:26:49

Fundacja Polsat pomaga wszystkim dzieciom, nie prowadzi żadnej selekcji. Wymaga jedynie kompletu dokumentów, żeby nie dublować leczenia refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

czytaj więcej

wojtaszek (offline)

14-01-2015 19:46:25

Tarnów
Bardzo dobrze że ludzie coraz częściej przekazują procent podatku na rzecz organizacji które pomagają innym. Dobrze że nasze państwo w tym przypadku nie utrudnia tego ale wręcz ułatwia bo z tego co pamiętam to jeszcze kilka lat temu trzeba było samemu te pieniądze przekazać ( wpłacić) a dopiero później można było je odliczyć. Teraz wystarczy obliczyć 1 % podatku , wpisac prawidło KRS oraz nazwę organizacji i gotowe. Ja uważam że nawet jeżeli wydaje nam się że to mała kwota to w skali całego kraju może zrobić całkiem pomocną sumę pieniędzy. - Warto pomagać smiling smiley

donnavito (offline)

31-01-2015 21:05:54

Iława
Szkoda, ze nie wszyscy ten KRS wpisują, powinno byc tak, ze kto nie wpisze, to w drodze losowania KRS będzie mu wybrany.

GabaBaba26 (offline)

01-02-2015 05:23:51

Udanin
Zawsze pamiętam by przekazać 1 % podatku. Zawsze losowałam fundację do której trafiał mój 1 % lecz już od trzech lat oddaję jednej fundacji która pomaga autystycznemu synkowi koleżanki, która straciła męża a Nikoś ojca w tragicznym wypadku (ratował swoją rodzinę gdy wybuch pożar w ich domu). Pomagajmy chociaż w taki sposób.




[link widoczny po zalogowaniu]

joani (offline)

01-02-2015 17:38:57

Zgadzam się z donnavito, że z każdego PITu powinne być przekazane pieniądze na cel dobroczynny. Ja też od lat przekazuję pieniądze na synka koleżanki. Nam wydaje się kwota śmiesznie niska, bo i co mozna kupić za nie całe 100 zł, ale ziarno do ziarnka i zbiera się konkretna kwota.

teresa211186 (offline)

16-03-2015 10:14:34

Niwki Książęce
Co roku rozliczając się odprowadzamy jeden procent podatku na chore dzieci. U nas jak do tej pory zawsze są to dzieci znajomych.

Doris85 (offline)

07-04-2015 20:16:15

Świecie
Warto sprawdzić czy w naszych sąsiedztwie nie ma jakiegoś dziecka, któremu możemy przekazać 1% podatku i pamiętać o nim dokonując rozliczenia. Dla nas kwota 50 czy 100 zł może nie jest duża, ale jeśli ten 1% odliczy kilka - lub kilkadziesiąt osób - jest to duże wsparcie i możliwość lepszej opieki dla chorego dziecka.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 76, Posty: 53136.