Czy to już ciąża?

Wysłane przez kasia2523 

kasia2523 (offline)

04-01-2018 13:58:16

Doły Pszowskie
Witam. Mam 24 lata i od 7 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Niestety na razie bez efektów. Miałam dostać miesiączkę 31 grudnia i zrobiłam test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką - niestety wynik negatywny. Dostałam miesiączkę 1 stycznia i jest całkiem inna niż poprzednie. Poprzednie miesiączki trwały po 4-5 dni i były bardzo obfite i bolesne a teraz moja miesiączka po 3 dniach się skończyła i nie była w ogóle obfita. Teściowa twierdzi, że jak ma się miesiączkę to nie mogę być w ciąży, natomiast moja mama twierdzi że są szanse. Nie wiem już kogo słuchać. Jest możliwość że test ciążowy nie był wiarygodny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowalijka (offline)

04-01-2018 16:03:15

Polkowice Dolne
Witaj, Twoja mama może mieć rację, moja ostatnia miesiączka zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży rowięź była skąpa, być może organizm się oczyszczał, zrób kolejny test ,trzymam kciuki powodzenia! ! smiling smiley

Wiolka06 (offline)

09-01-2018 09:14:03

Szczytno
To może i ja się dopiszę do wątku smiling smiley z mężem staramy się o dzidziusia od pół roku. Na razie niestety bez skutku... Ostatnią @ miałam 8.12, dziś 9.01 i dalej @ się nie pojawiła. Zwykle cykle trwały mi +/- 27 dni... wczoraj robiłam betę i niestety negatyw. Czy może tak być że test zrobiłam za wcześnie? sad smiley nie wiem już co mam myśleć, bo nigdy @ się nie spóźniała a teraz aż tyle dni...


Wiolka06 (offline)

18-02-2018 10:55:44

Szczytno
Hej dziewczyny! Jak tam u Was starania? Ja się w końcu mogę pochawalic smiling smiley minął ponad miesiąc od mojego ostatniego wpisu i mogę powiedzieć że mi się udało. W chwil obecnej jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży smiling smiley jutro w końcu wizyta u lekarza i mam nadzieję że potwierdzi wszystko smiling smiley trzymam za Was kciuki smiling smiley na pewno się każdej uda.


Kamilasz98 (offline)

05-03-2018 10:15:33

Kraków
gratulacje! smiling smiley jakie miałaś objawy?

Kakaja (offline)

08-03-2018 16:59:00

Hej Kobietki. Po pierwsze najlepszego w naszym dniu , a po drugie jestem tu ,bo chyba potrzebuje wsparcia. Moj cykl ma 30 dni . Staramy sie z mezulkiem o malenstwo w tym cyklu kochalismy sie w dni plodne i jakowa owulacje ( metoda kalendarzyka) 12 mam dostac miesiaczke czyli jeszcze 3?4? dni wczoraj dostalam plamien brzuch mnie pobolewa , piersi.Od czasu owulacji zanikl mi sluz. czuje wilgotno ale sluzu nie ma np na papierze . teraz 5 dni przed miesiaczka te plamienia teraz juz 4 i tu pojawil sie delilatny sluz z krwia. niewiem czego oczekiwac . czy moge miec jakies nadzieje na fasolke , czy to poprostu zbizajacy sie okres?

Pati1989 (offline)

14-03-2018 12:31:06

Antonia
Witam. Bardzo chciałabym aby to była ciąża, lecz mam obawy. Ostatni okres miałam 4.02. 2018, z parknerem kochalismy się 18,19,21,23. 01.03 pojawiły się lekkie bóle jak przed okresem, bolące obrzmiale piersi, 07.03 plamienie, 08.03 mocniejsze ale znacznie mniej niż w normalnych miesiączkach, trwało to 3 dni, wystarczyłaby jedna podpaska na dzień, co mnie bardzo zastanawia bo nigdy tak nie miałam zawsze okres trwał 5-6 dni. Cały czas po tych plamieniach odczuwam ciągnięcie, klucie jak przed okresem. Czy mogę być jednak w ciąży? Pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.