MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Natalia875 (offline)

29-09-2019 21:33:04

Zamość
A no bardzo szybko. Jak stoi przy meblach i zaczyna sie puszczać jedną ręką to zamieram... Ale zaczyna sie już asekurowac i uwazac jak leci na podłogę i stara sie klapnac na pupę... A śpi w miarę ok. Przesypia około10 godzin budząc sie w nocy raz albo dwa razy.


[link widoczny po zalogowaniu]

ulkkka (offline)

02-10-2019 14:34:18

Dziewczyny mam pytanie. Szukam jakiegoś krzesełka do karmienia. Możecie coś doradzić?

Andzia_89 (offline)

02-10-2019 22:13:15

Łaźce
Ja kupiłam CareteroPrimus i nam bardzo podpasowało.Szkoda tylko że nie ma kółek ale szuram ciągle nim po panelach i nie zostawia żadnych śladów mimo 10 kg obciążenia w postaci mojego grubaska winking smiley fajne bo później się rozkłada na dwie części i jest stolik z krzesełkiem więc myślę że mu trochę posłuży jeszcze jak już będzie sam jadł albo zostanie do pokoju i będzie sobie rysował przy stoliku smiling smiley nowe kosztuje chyba 250zł a ja kupiłam używane za 100zł ale wygląda jak nowiutkie.Ktoś chyba bardzo mało używał.


[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-02 22:15 przez Andzia_89.

Natalia875 (offline)

03-10-2019 09:04:44

Zamość
Tez mam 2 w 1 ale juz nie wiem dokadnie jakiej firmy. Sluzy nam już 3 lata i Kornelia nadal lubi przy nim siedziec lub lepić ciastolina. Na olx kupiłam za 100 zł. I tez bylo jak nowiutkie. Jeden minus ze troche miejsca zajmuje.


[link widoczny po zalogowaniu]

adziulka28 (offline)

16-10-2019 22:11:00

Zabrze
Hej dziewczyny. Co slychac. My dzisiaj kończymy 7 miesiecy. Kilka dni temu wyszły dolne jedynki zaczęła juz siedziec i staje przy wszystkim gdzie sie da, a najlepsza do wspinaczek jestem ja. Teraz to juz trzeba miec oczy dookola glowy. Co mi sie nie podobalo jak tylko leżała i jesc chciala hihihihi.


Jegna_89 (offline)

24-10-2019 13:06:10

Kamień Pomorski
Hej Mamusie.

U nas zaraz minie 8 miesiąc. Normalnie szok jak ten czas zapiernicza. Mały ma dwa dolne ząbki. Niestety, ostatnio kilka razy miał gorączkę od ząbkowania. Czyli pierwsza gorączka za mną. Biedny się wymęczył.

Jeszcze nie siedzi. Jedyne co robi to taki siad i nie wie co dalej smiling smiley czekam cierpliwie na rozwój sytuacji. Ale do stawania to mu jeszcze daleko.

Wczoraj byliśmy na badaniu bioderek i wszystko w porządku. Następne badanie jak już będzie chodził. Zapiernicza w chodziku. Pytałam lekarza ortopedę, nie ma nic złego w chodzikach tylko jak ze wszystkim - z umiarem.

Teraz myśle nad zakupem krzesełka do karmienia. Albo Lionelo 2 w 1 koen albo z firmy ecotoys. Najbardziej mi się podoba krzesełko z firmy kinderkraft, ale cena to prawie 400 zł sad smiley Moja kumpela ma i jest z niego bardzo zadowolona. Ach te ceny.

A co u Was? smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-24 13:10 przez Jegna_89.

Jegna_89 (offline)

24-10-2019 13:15:41

Kamień Pomorski

Natalia875 (offline)

26-10-2019 21:00:57

Zamość
Siema dziewczyny !!

[=https://images89.fotosik.pl/271/1271d7bfd0ad96ad.jpg][/URL]


[link widoczny po zalogowaniu]

renatka89 (offline)

26-10-2019 22:14:04

Mirachowo
Hej! U nas zębów jeszcze nie ma. Siedzieć sama też nie ale zbiera się do raczkowaniasmiling smiley staje na kolanach i nie wie co daje tylko tak się buja, ale śmiesznie to wygladawinking smiley do tyłu za to się sunie. Ale co chce to dosiegnie tak długo się kręci aż w końcu ma to co chce. Ach te dzieci. Takie małe A jak już kombinują.

Andzia_89 (offline)

28-10-2019 09:56:23

Łaźce
Hej smiling smiley u nas 20.10 minęło 7 miesięcy ale jeszcze nie siedzi nawet.Dźwiga się i wygląda jakby brzuszki robił ale muszę mu pomóc żeby usiadł.Ząb jeden już jest i nawet w miarę przeszło za to teraz idzie drugi,dziąsło już przebił a mały tak daje popalić że czuję się jak w tych pierwszych tyg.po porodzie.Nie wyspana i mam momenty że już nie mogę słuchać tego płaczu.Przykro patrzeć i słuchać jak się własne dziecko tak męczy tym bardziej jak się już zrobi wszystko żeby mu ulżyć a nic nie działa. Podaję mu camilię i smaruję dziąsła żelem.Gryzaki trzymam w lodówce,pieluszkę zwilżam chłodną wodą żeby sobie gryzł.Na szczęście nie gorączkuje,raz miał w sobotę 38st ale zaraz zbilismy. Może Wy macie jakieś sprawdzone metody?


[/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.