Formy aktwności w ciąży?

Wysłane przez mishka 

mishka (offline)

16-01-2020 11:33:16

Gdańsk
Drogie Panie czy mogłybyście podzielić się pomysłami co robicie w czasie ciąży ? Mam tu na myśli hobby, zajęcia dodatkowe, szkolenia, rozwój osobisty, itp. Za pomysły i sugestie z góry dziękuję smiling smiley.

celinka (offline)

16-01-2020 14:02:30

Dobra
W czasie ciąży dużo czasu poświęcałam fotografii. Kiedyś człowiek robił amatorskie zdjęcia, ale zawsze ciągnęło mnie do profesjonalnej fotografii. Zrobiłam kurs, ogarnęłam programy obróbki zdjęć. Oczywiście pierwszym modelem było moje dziecko smiling smiley

zdunek (offline)

20-01-2020 11:16:55

Olsztyn
Jeszcze pracuję, ale gdybym miała dużo czasu to chętnie nauczyłabym się haftowania, obrus własnoręcznie wyhaftowany to moje ukryte marzenie smiling smiley

Totis88 (offline)

27-01-2020 13:56:40

ja ćwiczę jogę, moja przyjaciółka cały czas podczas starań i w trakcie ciąży chodziła i to jej pomogło po porodzie być w aktywności, ja widzę że przy regularnych ćwiczeniach inna jest chęć nawet na współżycie, a staram się krótko i mam nadzieje szybko zajść w ciąże, poza tym badam sobie owulację w domu cyklotesterem my way no i u ginekologa

ElenMorris (offline)

27-03-2020 14:13:04

Ja nie mogłam mieć żadnych aktywności, ale teraz nadrabiam, schudłam no i libido sie poprawiło, dlatego szukam dobrej antykoncepcji innej niż pigułki, słyszałyście o diafragmie caya?

marlena09 (offline)

09-04-2020 21:59:46

Warszawa
Polecałabym odwiedzić też ten link [link widoczny po zalogowaniu]
Myślę, że zdecydowanie wielu ciekawych rzeczy się dowiecie.

Gratta (offline)

16-04-2020 18:17:38

Śmiłowice
Każda kobieta będzie twierdziła ze dobra antykoncepcja to taka którą stosuje i która jej służy. Dla mnie najlepsza jest belara biorę ją od ponad roku i nie miewam spadku libido. Więc to naprawde zależy od osoby ;-)

Dorotka_M (offline)

03-06-2020 17:03:01

Warszawa
U mnie świetnie się sprawdził basen i joga (zwłaszcza joga). Ogólnie, wszytko zależy od tego jaki był twój poziom aktywności przed ciążą.
Ponadto zajmowałam się fotografią, gotowaniem, pieczeniem i grą na gitarze. winking smiley

ewelinaC (offline)

15-05-2023 09:23:33

Gliwice
Ja całą ciąże starałam się być aktywna fizycznie. Spacery, zajęcia fla kobiet w ciąży. wystarczyło zaopatrzeć się w wygodne legginsy, ja miałam [link widoczny po zalogowaniu] i ćwiczenia w ciąży były czystą przyjemnością.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.