ŚMIESZNE I DZIWNE HISTORIE Z PORODÓWKIsmiling smiley

Wysłane przez maria1980 

maria1980 (offline)

08-03-2010 23:45:38

Opolszczyzna
Witam kobietki,mam pomysł . Niektóre przyszłe mamusie bardzo boja się porodu. A przecież to na porodówce zdarzają się naprawdę dziwne i śmieszne sytuacje. Może opiszmy trochę ,żeby poprawić humor mamusiąsmiling smiley
Ja z pierwszą niunią miałam taka małą wpadkę,wiecie po porodzie trzeba jeszcze poprzeć,żeby łożysko odeszło.Dzidzie zabrała pediatra,a położna do mnie no przyj jeszcze trochę..popatrzyłam na nią z przerażeniem i spytałam Boże jeszcze jedno???Nie pytajcie jak się śmiała ze mnie...LOL






W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 23:50 przez maria1980.

edzia23 (offline)

09-03-2010 11:25:59

czeladź
maria pomysł świetny smiling smiley Pośmiałam się z "drugiego dzidzi" hahha LOL



[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

09-03-2010 12:08:21

PIŁA

diogeneska (offline)

09-03-2010 12:51:27

Szczecin
maria1980 super historiasmiling smiley






laska (offline)

10-03-2010 23:50:20

pomorze
maria ha, ha, ha. Super!
Ja pierwszy poród przeszłam sama i drugi umówiliśmy się z mężem, że też przejdę sama. Ale do szpitala przyjechaliśmy razem. Mąż zaczekał jak się przebrałam, przygotowałam i z pielęgniarką miałam jechać na piętro na porodówkę. Ale mąż dżentelmen chciał mi pomóc i pojechał windą z nami, żeby walizkę z rzeczami zawieść. A pielęgnierka nas zaprowadziłą do sali porodó rodzinnych. Jak weszliśmy do środka, to sie rozejrzałam i mówię do niej czy to przypadkiem nie sala do rodzinnego porodu? A ona, że tak. No to ja do niej, że my nie na rodzinny poród, bo ja tu męża widzieć nie chcę! Ona się spojrzała, zmieszała, przeprosiła i przeprowadziłą mnie na ogólną salę. A mąż pojechał do domku.

A przy pierwszym dziecku, to jak juz miałam bóle parte, to podeszła do mnie położna i mówi: Aniu, ty nie chodziłaś do szkoły rodzenia, bo oddychac nie umiesz. Ja na to, że fakt nie chodziłam. A jak mam oddychać. A ona do mnie- tak jak dmuchamy świeczki na torcie! Kurcze nadmuchałam się przy obu porodach już chyba do setkiradość


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylvia1pl (offline)

12-03-2010 12:11:12

Gdańsk
To Ja jak leżałam w szpitalu po terminie już i na jednym z obchodów rannych,a był to 13 dzień po terminie,lekarz mówi do mnie,że czas już coś działać i czy się zgadzam na cewnik Foleya więc Ja mówię,że tak jak najbardziej zgadzam się a tu lekarka która mnie przyjmowała mówi;"Ta Pani zgodzi się na wszystko tylko żeby już urodzić" i wszyscy w śmiech.

maria1980 (offline)

12-03-2010 23:52:09

Opolszczyzna
he he Sylwia świetnesmiling smiley






W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

kasia24 (offline)

22-08-2010 10:20:17

zabrze
Ja do szpitala przyjechałam z mężem ale lekarka powiedziała że może jechac do domu bo do rana to pewnie potrwa jak się będzie cos dziac to ja po niego zadzwonię.Około godziny 4 rano zaczynałam dostawac skurczy i tak się męczyłam skurczy stawały się coraz silniejsze w końcu przyszła połóżna i pyta mnie czy chcę żeby mąz był przy mnie ja odpowiadam tak że tak to ona na to niech pani dzwoni po niego żeby zdążył przyjechac było może gdzieś koło 7.30.
Biorę telefon do ręki i dzwonię mąz odbiera i pyta się czemu nie daje nic znac i w tym momencie zlapal mnie straszny skurcz i wykrzyknelam do sluchawki że ja juz rodzę grinning smiley a on ze juz jedzie do mnie.
Za pól godziny był u mnie i rodziliśmy razem o 8.55 na świat przyszła nasza kochana kruszynka Julia.
Mąż był bardzo dzielny ale pępowiny nie odważyl się przeciac smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546012, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 74, Posty: 40097.