Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Zimowe harce"

Śniegowe i domowe zabawy

Dzieci kochają śnieg! Zjeżdżanie na sankach, lepienie bałwana, bitwy na śnieżki – to żywioł maluchów. Ale zimą dużo czasu spędzamy też w domu – na zabawach plastycznych, przy grach planszowych, układaniu klocków i puzzli. Sfotografuj swoje dziecko podczas zimowych zabaw – tych w plenerach i tych w domowym zaciszu, zgłoś zdjęcie do konkursu fotograficznego „Zimowe harce” i wygraj jedną ze wspaniałych nagród

Zimowe harce

Fot. iStockphoto.com

Zimowe harce

.W tym konkursie nagrodami głównymi są kanadyjskie zabawki B. Toys – rozdamy ich 5. O tych zabawkach z uznaniem wypowiadają się m.in. terapeuci prowadzący zajęcia integracji sensorycznej. Ale z pięknie wykonanych i bezpiecznych zabawek ucieszą się również dzieci, które żadnych problemów rozwojowych nie mają!

Nagrodami dodatkowymi jest 10 książek wydawnictwa Święty Wojciech. Nagrody główne otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca I-III. Zdjęcia, które zajmą miejsca IV-VIII, zostaną nagrodzone książkami.

Dwie nagrody główne i pięć nagród książkowych przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą przynajmniej 50 punktów.

Warunkiem uczestniczenia w podziale nagród jest umieszczenie w profilu użytkownika dziecka, które jest bohaterem zdjęcia. Na blogu redakcyjnym znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.

Uwaga! Laureaci nagród głównych, którzy na swoim blogu przedstawią, jak ich dziecko bawi się nagrodą z konkursu „Zimowe harce” (notka plus zdjęcie) mają szansę otrzymać jeszcze jedną nagrodę, również zabawkę B. Toys. Redakcja wybierze autora najlepszego wpisu blogowego - o terminach tej "dogrywki" i jej szczegółach poinformujemy w werdykcie konkursowym.

Zarówno zabawy na śniegu jak i lepienie ludzików z ciastoliny dostarczają maluchom bodźców, niezbędnych do zrównoważonego rozwoju. Zadbaj zimą o to, by dziecko – to całkiem małe i to większe - rozwijało się prawidłowo.

Na wasze zdjęcia czekać będziemy do 31 stycznia. 1 lutego zakończymy głosowanie, a 2 lutego ogłosimy werdykt.

Zapraszamy do zabawy!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Atropina ma umożliwić lekarzowi dokładne zbadanie refrakcji oka.

Atropina. Jak podać dziecku? Dawkowanie, skutki uboczne

O atropinie, o tym jak ją zakraplać dziecku i dlaczego robią to rodzice a nie lekarz, rozmawiamy z dr Iwoną Filipecką, okulistką*  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj