Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Świąteczni pomocnicy".

Zgłoś zdjęcie, weź udział w konkursie i wygraj nagrodę!

Grudzień: pierniczki, ciasteczka, świąteczne smakołyki. W każdej kuchni dzieje się bardzo, bardzo dużo. A my mamy dla was konkurs fotograficzno-kulinarny. Czekamy na zdjęcia z rodzinnych, świątecznych przygotowań kuchennych. Mamy dla was dziesięć nagród – zestawów książek i gier ufundowanych przez Egmont!

Świąteczni pomocnicy

Fot. Fotolia.pl

Świąteczni pomocnicy

Jak wziąć udział w konkursie "Świąteczni pomocnicy"?

KOMUNIKAT KOMISJI KONKURSOWEJ, 5 GRUDNIA 2014:

Postanowiliśmy nieco uprościć warunki konkursu, żeby was zachęcić do wzięcia udziału - nagrody są super, warto zawalczyć.

Teraz wystarczy zgłosić zdjęcie z rodzinnego gotowania. Pytaliście, czy muszą być tegoroczne przygotowania przedświąteczne. Nie muszą. Jeśli ktoś ma już zdjęcie z rodzinnego pieczenia pierniczków dla świętego Mikołaja, może zgłosić. Ale mogą to być zdjęcia z rodzinnego gotowania z poprzednich lat. Nie wymagamy zdjęć z szykowania wigilijnej wieczerzy.

Chcieliśmy, byście się też podzielili swoimi świątecznymi przepisami. Zostawiamy tą opcję. Ale nie jest to już wymóg wzięcia udziału w konkursie.

Można zgłosić samo zdjęcie z rodzinnego gotowania, oczywiście z podpisem.

Jeśli ktoś chce zgłosić i przepis i zdjęcie, powinien kierować się poniższymi wskazówkami:

Najpierw trzeba dodać w dziale Kuchnia własny przepis (ze zdjęciem potrawy) na świąteczne danie, ciasto, napój, deser – cokolwiek, co przyrządzacie pysznego na rodzinne, świąteczne, noworoczne spotkania.

Następnie trzeba zgłosić do konkursu zdjęcie z kuchennych, przedświątecznych, rodzinnych przygotowań (niekoniecznie tej konkretnej potrawy). Jeśli na zdjęciu będzie dziecko, tym lepiej. Ale jeśli ktoś dopiero czeka na bobasa, też może przecież rodzinnie gotować, piec, pichcić w kuchni. Pokażcie to na zdjęciu.

Przy zgłaszaniu do konkursu zdjęcia trzeba wkleić w odpowiednie pole link do swojego przepisu. Pamiętajcie o prawach autorskich do przepisów - nie można kopiować ani treści ani zdjęć z Internetu (książek kucharskich też).

Do konkursu można zgłaszać wyłącznie przepisy, które zostały dodane najwcześniej 2 grudnia 2014 roku. Jeśli użytkownik doda tylko jeden przepis na świąteczną potrawę, a chce zgłosić więcej zdjęć do konkursu (maksymalnie pięć), może wkleić ten sam link do przepisu przy każdym zgłaszanym zdjęciu. Ale można też umieścić linki do różnych przepisów - macie wybór.

To wszystko. Wystarczy jeszcze zmobilizować siebie, rodzinę i znajomych by głosowali na konkursową pracę.

Nagrody główne w konkursie „Świąteczni pomocnicy” to zestawy: książka Doroty Świątkowskiej „Moje wypieki” oraz gra planszowa Cappuccino. Dwie nagrody główne otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca I i II. Trzy nagrody główne przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 50 punktów.

Nagrody dodatkowe to zestawy: książka „Basia i słodycze” oraz gra planszowa „Znikające ciasteczka”. Nagrody dodatkowe otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca III-V. Jury konkursowe przyzna dwie nagrody dodatkowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami.

Na zgłoszenia będziemy czekać do 1 stycznia, dzień później zakończymy głosowanie, 3 stycznia ogłosimy werdykt.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci   to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

Nie lekceważ bólu i zaczerwienienia gardła dziecka! To może być szkarlatyna, która wymaga antybiotyku. Angina, wywoływana przez bakterie z tej samej grupy, też jest leczona antybiotykami.

Angina i szkarlatyna. Objawy, leczenie

Jesień i zima sprzyjają zapadaniu dzieci na anginę i szkarlatynę, zwaną także płonicą. Obydwie choroby wykluwają się od momentu zakażenia po 3-5 dniach i wybuchają nagle ostrym bólem gardła i wysoką gorączką. Najczęściej chorują dzieciaki w wieku od 4 do 7...

czytaj

Mleko matki najlepiej zastępują preparaty z mleka modyfikowanego.

Mleko modyfikowane

Najbardziej odpowiednie dla noworodka i niemowlaka jest karmienie mlekiem mamy do szóstego miesiąca życia, a przez następne sześć miesięcy kontynuowanie go i uzupełnianie diety (warzywa, zupki, kleiki, kaszki).

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj