HANNA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:03

to kobieta praktyczna o silnej osobowości. Nie zraża się łatwo trudnościami, a swoje przedsięwzięcia często udaje jej się doprowadzać do szczęśliwego końca. Kocha swoich bliskich, ale potrafi też stanowczo powiedzieć: nie! Gdy przeżywa rozterki i wątpliwości, chętnie słucha rad ze swego najbliższego otoczenia. Na ogół jest spokojna i łagodna, ale kiedy jej cierpliwość się wyczerpie, bywa groźna. W miłości wierna i gotowa do poświęceń

czytaj więcej

erka (offline)

28-10-2009 20:24:52

International
Nie! - cała Haniasmiling smiley


...

ja_iwka (offline)

24-03-2010 13:44:00

Haha, jestem mamą dopiero nieco ponad rocznej Hani, a już widzę jak silny będzie mieć charakter


alatg (offline)

28-03-2011 14:36:27

Ja mam w brzuszku małą dziewczynkę. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad imieniem. W końcu wybraliśmy i będzie Hania. Zastanawiam się jaka będzie i czy to dobry wybór, ale póki co wszyscy jak siędowiadują, że wybraliśmy to imię mówią : "ładne" smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ja_iwka (offline)

28-03-2011 14:44:08

Cytuj
ja_iwka
Haha, jestem mamą dopiero nieco ponad rocznej Hani, a już widzę jak silny będzie mieć charakter
No i proszę, czas leci, a Hania nadal jak z opisu - silna, mała kobietka, ma swoje zdanie, z uwagą obserwuje świat, jest cierpliwa, uczuciowa ... idealna żartowniś


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548630, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.