MAJA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:17

jest otwarta na nowości. Lubi stawiać przed sobą tak ambitne cele, że niekiedy aż nierealistyczne, ale uparcie dąży do ich wykonania. Na co dzień jest osobą efemeryczną, o zmiennych nastrojach, ale bardzo uduchowioną. Co prawda często kaprysi, ale robi to z wdziękiem i nie zraża do siebie otoczenia. Jest lubiana w towarzystwie i cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Nigdy nie pozwoli się zepchnąć do roli kury domowej

czytaj więcej

majabobas (offline)

10-02-2010 13:22:10

Moja córcia ma takie imię jest piękne smiling smiley

Yasia (offline)

20-02-2010 14:20:46

Łódz
Jezeli bedziemy mieli Córe to nadamy jej własnie imie MAJA winking smiley

ciarka22 (offline)

21-02-2010 23:39:07

Giżycko
Moja też Majeczkasmiling smiley


MILUSIA (offline)

02-01-2012 13:43:25

Daleko
WITAM !!!!OPIS SIĘ ZGADZA MAM CÓRCIĘ O TYM CUDOWNYM IMIENIU thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

15-01-2012 17:57:23

ja też się witamgrinning smiley
wprawdzie moja córeczka to Pola,ale Maja na imię mam jasmiling smiley
kiedy mi je nadano,30 lat z lekką górkąwinking smiley,imię to nie było tak popularne.ba! wzbudzało zdziwienie i ironiczne uśmieszki (bajka o pszczółce Mai,która utrudniała mi życie w przedszkolu i podstawówcespinning smiley sticking its tongue out).przy przedstawianiu się niejednokrotnie musiałam moje imię literować,przekonywać,że nie mam na imię Marysia,Majosława a nawet Magawielkie oczy
w całej edukacyjnej karierze od podstawówki po studia nie miałam przezwiska,bo po co..byłam jedyną osobą o tym imieniugrinning smiley
co,nie powiem,bardzo mi się podobało.uduchowiona nie jestem,uparta owszem,czasem głupiotongue sticking out smiley,lubię postawić na swoim,co nie zawsze zaletą jesttongue sticking out smiley do roli kury domowej dałam się zepchnąć po narodzinach Poldka,w co większość moich znajomych,z którymi od dawna nie utrzymuję kontaktu,nigdy by nie uwierzyło:laugh_new:
niniejszym pozdrawiam wszystkie swoje imienniczki duże i małe.Majeczki górą
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548720, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.