Zabawa w chowanego. Do wygrania 10 voucherów po 150 złotych do internetowego sklepu BARTEK

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

04-11-2014 12:20:07

Zapraszamy do zabawy w chowanego. Nasz eBobas schował się w różnych miejscach na portalu. Kto go znajdzie – pięć razy w ciągu dnia – ma szansę wygrać voucher o wartości 150 złotych do sklepu internetowego BARTEK. Tutaj zasady są proste – wygrają ci, którzy w ciągu miesiąca zbiorą najwięcej punktów. Voucher otrzyma też użytkownik, który pobije rekord prędkości w znalezieniu bobasa.

czytaj więcej

halina2159 (offline)

05-11-2014 13:25:33

Skoczów
świetnie lubimy takie zabawy bo zabawa w chowanego jest super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

joanna25 (offline)

05-11-2014 18:00:53

no to będziemy polować winking smiley)))

MAMA (offline)

05-11-2014 18:27:12

Warszawa
Oj tam od razu polować smiling smiley szukać, wertować artykuły - w Bocianowie, Kołysce, etc. smiling smiley pięć eBobasów znaleźć, cóż to dla was smiling smiley


julita_szynkiewicz (offline)

05-11-2014 21:06:33

LUBIN
My również lubimy takie wyzwania smiling smiley tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam całą tę zabawę, każdy ma szanse znaleźć eBobasa, czy tylko powiedzmy "pierwsi" szczęśliwcy danego dnia? Czy po prostu każdy może na niego wpaść te 5 razy w ciągu dnia? Bo wertuję, szperam, czytam i nic sad smiley

MAMA (offline)

06-11-2014 14:40:43

Warszawa
Każdy może znaleźć bobasa pięć razy w ciągu dnia, jeśli tylko się zaloguje na portalu. Nie ma znaczenia czas logowania, czy o 3.00 rano, czy o 23.00 - on tam siedzi i czeka, aż go znajdziecie smiling smiley


blondii1985 (offline)

06-11-2014 15:36:29

Mysłowice
Ja znalazlam dwa i juz niewiem gdzie szukac. Pozniej jeszcze zobacze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

07-11-2014 06:39:27

Mysłowice
Ja sie poddaje, caly wczorajszy dzien szukalam i nic. Nie mam cierpliwosci.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

07-11-2014 09:45:24

Warszawa
Gdzie szukać? Tam, gdzie napisaliśmy - na stronach artykułów. Gdzie są artykuły, pytacie? Bocianowo, Kołyska itd. Nie zapominajcie o Bobopedii.

Jak ktoś nie ma cierpliwości, trudno. Ale trudno nam uwierzyć, że żeby znaleźć chociaż jednego bobasa trzeba spędzić cały dzień. Aż tak dużo stron do przeszukania nie ma smiling smiley


alutka12 (offline)

07-11-2014 14:32:51

A czy można gdzieś sprawdzić ile się w dany dzień odnalazło bobasów ?

mysia83 (offline)

07-11-2014 15:20:43

Rzeszów
A ja mam pytanie: Gdzie można sprawdzić liczbę punktów? Bo na stronie zabawy jest tylko ranking i nie widzę nigdzie liczby punktów....

kasiag121 (offline)

08-11-2014 19:19:58

Ja także pytam.....gdzie mogę sprawdzić ile bobasków znalazłam ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

09-11-2014 16:50:29

Warszawa
Na stronie zabawy pojawiła się tabelka z punktacją. Teraz można sprawdzać, ile punktów się zdobyło.

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi ze sprawdzaniem "ile bobasów się znalazło"? To chyba każdy najlepiej wie sam? Bo bobasy siedzą na górze strony, wychylone zza artykułów i czekają aż się je kliknie - piszemy o tym w opisie zabawy - i punkty się zliczają. No chyba że o coś innego chodzi w tym pytaniu smiling smiley

Miłego szukania bobasów. Pamiętajcie, że szanse mają wszyscy, niezależnie od tego czy mają w tej chwili jeden, trzy czy dziesięć punktów i zostają w tyle za czołówką. Bo po pierwsze - to początek zabawy, liczy się wytrwałość. Po drugie, jeden voucher przypadnie najszybszemu z uczestników zabawy - a rekord można pobić i ostatniego dnia "Zabawy w chowanego"


alutka12 (offline)

09-11-2014 23:23:05

Nie ja po prostu siedziałam już kilka godz.szukając bobasów i w końcu nie wiedziałam czy już znalazłam 4 czy 5 ,bo otwierając kilka kart i zamykając to raz przeoczyłam jednego przy ich zamykaniu więc wróciłam na tamten artykuł i kliknełam smiling smiley A druga sprawa to ,dzisiaj znalazłam bobasa kliknełam na niego pojawił się napis gratuluje....ale jak weszłam w ranking to nie miałam zaliczone tego bobasa że go znalazłam,więc wróciłam na artykuł gdzie go widziałam i patrze że siedzi więc znowu na niego kliknełam i wtedy dopiero zaliczyło,tylko pytanie dlaczego nie zaliczyło za pierwszym razem jak go znalazłam hmmmm....

asbar (offline)

11-11-2014 10:58:01

Ustka
Jak to jest w premią za znalezienie pięciu babasków? Dzisiaj znalazłam 5 bobasków i żadnej premii nie otrzymałam sad smiley


asbar

martynka002 (offline)

11-11-2014 15:59:26

a mi w ogole się one nie pokazują ;/ chodze po tych stronach i nic.

MAMA (offline)

12-11-2014 13:59:35

Warszawa
Martynka - może musisz chodzić trochę inną ścieżką, po rankingu widać, że niektórym znajdowanie bobasów idzie całkiem sprawnie

Alutka12 - wiadomość przekazałam do sprawdzenia, damy znać

Asbar - premia nie ginie, jeśli było kliknięte pięć bobasów, na pewno będzie

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś problemy techniczne związane z szukaniem bobasów, prosimy o sygnał. Nie podpowiemy, gdzie szukać bobasa, ale na pytania związane z punktacją, premiami, rankingiem, odpowiemy.


alutka12 (offline)

12-11-2014 15:56:38

Oj może za lekko na bobaska nacisnęłam i zamknęłam kartę za szybko żeby szukać kolejnych bobasków i dlatego nie doliczyło i siedział sobie tam nadal,ale proszę jednak o sprawdzenie smiling smiley Teraz klikam kilka razy na bobaska aż zniknie i dopiero wtedy zamykam kartę z artykułem winking smiley

MAMA (offline)

13-11-2014 16:11:52

Warszawa
Na stronie konkursowej znajdziecie tabelę punktową z rankingiem uczestników zabawy.

Można sprawdzić swoją punktację - punkty premiowe już zostały naliczone, będą widoczne od jutra. Gdyby komuś coś się nie zgadzało, proszę o informację tutaj na forum lub przez wiadomość PW do MAMA. Będziemy sprawdzać.

Gwiazdka pokazuje się przy aktualnym rekordziście w szybkości znalezienia pięciu bobasów. Od wczorajszego popołudnia zmieniła właściciela chyba ze trzy razy, więc to naprawdę znaczy, że można znaleźć te bobasy (nawet pięć). I można znaleźć je coraz szybciej.

To powinno dodać ducha wszystkim, którzy jeszcze nie bawią się w chowanego... Jeszcze nic nie jest przesądzone, ostatni w rankingu mają takie same szanse jak jego liderzy smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40289.