Łagodzi. Chroni. Pielęgnuje. Przekonaj się sama!

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

10-09-2015 14:30:36

Odparzenia, trądzik niemowlęcy, drobne uszkodzenia skóry? To wyzwania mam, którym od 80 lat na całym świecie towarzyszy niezawodny Sudocrem. Teraz i ty możesz się o tym przekonać.

czytaj więcej

julianka1 (offline)

20-11-2015 17:45:52

Brodnica
Dzień dobry od jutra rusza forum a do mnie nie dotarła przesyłka

basic2008 (offline)

04-12-2015 19:29:08

Ośno Lubuskie
Ojej, a co tu taki tłok? Pytanie jest o krem Sudocrem- więc: stosuję go od pierwszych dni życia dziecka, czyli od ponad roku, więc nawet nie zgłaszałam się do testowania, no bo przetestowany i pozytywnie zaliczony smiling smiley Jaskowi rzadko odparza sie pupka, ale jesli cokolwiek jakies zaczerwienienie sie pojawia od razu uzywam Sudocremu- smaruję cienką warstwa i po czerwoności nie ma sladu. Własciwie to jedyne co mnie trapi, to jak traktować Sudocrem- czy jako srodek pielęgnacyjny, aby odparzeniom zapobiegac, czy jako srodek leczniczy łagodzący skutki? Bo początkowo uzywalam go na potege- kazda zmiana piechuly- sudokremik i gotowe, ale ktos w pewnym momencie zwrocil mi uwqage, ze przesadzam- no i faktycznie, zaczelam go stosowac tylko kiedy pupinka zaczynala sie odparzac. Mam kremik zawsze przy sobie, bo czesto jezdzimy z Jasinkiem na cwiczonka, nieraz zdazy sie, ze pieluszka przesikana, wiec wtedy zapobiegawczo smarujemy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40291.