Przygotowania do powitania - zakończenie akcji z nagrodami od Philips Avent

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

30-09-2016 14:23:22

Kończymy naszą akcję Przygotowania do Powitania z nagrodami od Philips Avent!


czytaj więcej

0202oliwcia (offline)

17-10-2016 19:55:59

eh nie do końca rozumie ten regulamin :-( a nikt mi nie odpisuje na forum


[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

18-11-2016 10:37:58

Warszawa
A może Pani napisać w tym miejscu, czego Pani nie rozumie? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


barbara_lesniewska (offline)

02-03-2017 21:33:02

PODLESIE 13
Zabawa była przyjemniejsza jak nie było walki o like. Myślę że wielu użytkowników myśli tak samo. Każdy pisał to co miał na myśli, nie skupiając się czy przeczyta to 100 osób czy 1. Czuł swobodę którą walka mu zabiera. Ja o swoich przeżyciach piszę, bo chcę mieć dla dziecka pamiątkę. Wiem, że wiele mogę zapomnieć a Tu na portalu mogę dzieląc się z innymi pozostawić ślad dla dzieci.

evli2 (offline)

11-05-2017 08:34:53

Wilkanowo
Witam! Bardzo chętnie bym dodała jeszcze więcej wpisów, bo mam sporo pomysłów, ale i tak nie mam szans tym konkursie, bo mam zbyt małą liczbę polubień. Szkoda, że wygrywają ciągle te same osoby, a nowe nie mają szans. Przykro, ale chyba odpuszczę, bo kolejny miesiąc mojej pracy i nic.Pozdrawiam i gratuluję kolejnych nagród tym samym osobomsmiling smiley

moniaijulka (offline)

11-05-2017 12:09:56

Nowe
evli2 wystarczy że poprosisz kogoś w wiadomości prywatnej o polubienie swoich postów lub polubisz komuś zdjęcie w konkursie a on się odwdzięczy, więc nie wydaje mi się że nie masz szans w tym konkursie smiling smiley wystarczy chwilkę dłużej poświęcić, tak jak to robią te osoby które wygrywają, im też polubienia z nieba nie spadają winking smiley i nie ma znaczenia czy ktoś jest nowy na portalu czy już ma konto od dłuższego czasu, po prostu trzeba sie postarać o głosy, a napisać do 15 osób to nie jest wielki wysiłek smiling smiley pozdrawiam

evli2 (offline)

11-05-2017 12:55:31

Wilkanowo
Moniajulka dziewczyny z mojego miesiąca rozwiązania nie biora udziału w tym konkursie, więc nawet tam nie zaglądają. A wydaje mi się troszkę to dziwne żebym żebrała o głosy po znajomości. Jeśli komuś się spodoba mój wpis to polubi, ale już wiem dlaczego wygrywają ciągle te samy osoby, jak proszą innych o głosy. Dla mnie jest to nie fair.

moniaijulka (offline)

12-05-2017 00:20:09

Nowe
No nazwanie tego żebraniem o głosy to duża przesada. Jeżeli oddajesz głos w konkursie np. "Ahoj,przygodo! " to wiadomo, że inna mama się za to odwdzięczy, według mnie to wzajemna pomoc a nie żebranie. Na tym polega konkurs i to nie tylko na tym portalu, ale wielu innych. Jeżeli ktoś nie przestrzega zasad w regulaminie, nie wykonuje całego zadania konkursowego a potem ma pretensje, że nie wygrał to chyba lepiej nie będę tego komentować, wolę się pośmiać pod nosem.

Dałam ci poradę, pomoc, że wystarczy napisać do 15 osób, również do tych które biorą udział w Przygotowaniach (na pewno pomogą w zbieraniu głosów) a Ty piszesz że ciągle wygrywają te same osoby i to nie fair. To tak samo jak ktoś komuś zaoferuje np. pracę jako sekretarka a ta osoba powie że nie chce takiej pomocy bo ta druga jest kierownikiem i to nie fair. No serio tak to wygląda hehe grinning smiley

Jesteśmy tu po to aby się bawić, zaprzyjaźniać, wspierać, popisać z kimś kto ma podobne doświadczenia lub sytuację, a nie żeby się unosić dumą odnośnie "żebrania o głosy" smiling smiley

GabaBaba26 (offline)

19-07-2017 18:32:08

Udanin
Gratuluję wszystkim obecnym i przyszłym mamusiom . Zabawa była super szkoda że już się skończyła winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

ewelaa (offline)

20-07-2017 13:00:36

dziękuję i gratulacje dla wszystkich, szkoda tylko, że to już ostatnia edycja

evli2 (offline)

23-07-2017 14:06:10

Wilkanowo
Ja również dziękuję i gratuluję koleżankomsmiling smiley Wielka szkoda, że już koniec edycji, bo mam tyle pomysłów na kolejne wpisysmiling smileyMam nadzieję, że doczekam jeszcze w okresie ciąży kolejnej edycjismiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40555.