Wyniki konkursu bożonarodzeniowego "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba"

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

04-01-2013 14:48:17

366 zdjęcia zgłosiliście do konkursu bożonarodzeniowego "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba". Dziś, w Święto Trzech Króli, tradycyjnie już ogłaszamy werdykt. Do zwycięzców trafi 20 gwiazdek z Gwiazdozbiorów eBobasa. I 40 nagród.

czytaj więcej

mamusiakubusia (offline)

06-01-2013 12:26:50

Skulsk
Widzę jak zwykle znowu wygrywaja te same praktycznie osoby dlaczego ni dajecie równych szans ludziom niektóre zdjęcia nawet nie wiązały się z tematyką chyba czas zakończyć swój profil na waszej stronie!!!

Ewinek (offline)

06-01-2013 14:27:06

z regulaminu wynikało, że miało to być najładniejsze zdjęcie jakie mamy, więc moim zdaniem tematyka dowolna. To, że zdecydowana większość uczestników wybrała świąteczne fotki to tylko i wyłącznie ich wybór, pewnie przemówił tu świąteczny nastrój smiling smiley Wygrywają te same osoby, bo te same osby potrafią walczyć o głosy i już. Dziękuje wszystkim za pomoc w ich zdobywaniu. Gratuluję zwycięzcom smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

stella (offline)

06-01-2013 16:44:48

Czarna Białostocka
I znowu się nie udałosad smiley Wygrywają praktycznie te same osoby Szkoda że jury nie daje szansy innym osobom

yvonta (offline)

06-01-2013 19:39:22

Dziękuję ślicznie za nagrodę , ja również dziękuję za wsparcie i głosiki w konkursie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiulka43rr (offline)

06-01-2013 20:57:52

Szczekociny
Dziękujemy ślicznie za wyróżnienie. Miły prezent z okazji imienin Kacperkasmiling smiley Pozdrawiamy

korale (offline)

07-01-2013 09:33:30

my rowniez bardzo dziekujemy za nagrodesmiling smiley no wlasnie nie wygrywaja te same osoby bo my wygralismy pierwszy raz dlatego warto brac udzial w konkursachsmiling smileydziekujemy


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

07-01-2013 13:07:23

Godziesze Małe
Fakt, często na listach nagrodzonych pojawiają się te same nicki, ale to tylko dlatego, że swoim zaangażowaniem do tego się przyczynili (sama im pomogłam klikając na ich zdjęcia). Pisałam już ostatnio i napiszę jeszcze raz - każdy konkurs jest inny i nie widzę tu żadnego łamania regulaminu.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-01-2013 13:57:00

Katowice
Dziękujemy za Nagrodę smiling smiley Ja brałam pierwszy raz udział w konkursie i dostaliśmy nagrodę za piękny uśmiech smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 13:58 przez patinka89.

sandra1987 (offline)

07-01-2013 17:23:56

Bytom/Dublin
My rowniez dziekujemy za nagrodesmiling smiley W prawdzie nie mam pojecia co wygralam, ale nie liczy sie tosmiling smiley Ciesze sie, ze zostalismy wyroznienismiling smiley
Przyznam sie bez bicia, ze to nasza druga nagroda na bobasie, niedawno wygralismy misia w misiowym konkursie, ale tak jak Catrinka powiedziala, wygrywaja ludzie, ktorzy sie angazuja i staraja wygrac.
Tematem konkursu bylo najladniejsze zdjecie i zyczenia a zostaly nagrodzone zdjecia bez zyczen, wiec nie ma tak, ze ktos ne dostal szansy. Zdjecie sie spodobalo i zostalo nagrodzone, wiec nie widze tutaj powodow aby kasowac swoje konta, bo szanse dostawal kazdy tylko hop siup do nastepnego konkursu i probujemy znowusmiling smiley Zycze wszystkim powodzenia w nadchodzacych konkursach i razem z Beniem dziekujemy za glosikismiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lizkacz (offline)

07-01-2013 21:18:49

Karczewo
My również cieszymy się z nagrody,dziękujemy

doma240 (offline)

08-01-2013 12:11:27

KOSZALIN
Przykro patrzeć na wpisy mam rozczarowanych tym,że nie wygrały.Ja jestem z eBobasem od prawie trzech lat.Nie skupiam się jedynie na konkursach.Czytam ciekawe rzeczy i uczestniczę w dyskusjach na forum.Konkursy to tylko część naszego portalu.Pewnie,że biorę w nich udział,ale raczej w formie zabawy.Przecież nagrodami nie są samochody czy mieszkania.Jeszcze nigdy nie wygrałam z głosowania,niestety nie mam zbyt wiele czasu i znajomych.Ale walczę o każdy głosik i sama głosuje na inne piękne zdjęcia.Dlatego bardzo cieszę się z wyróżnienia ale też nie kasuje konta bo nie wygrałam.Raz się wygrywa a raz przegrywa,tak to bywa w konkursach.Pozdrawiam portalową rodzinkę i gratuluje wszystkim wygranym. Buziolki.




[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

21-01-2013 16:16:09

Doma święte słowa
Ebobasku dziś dotarła nasza nagroda radoś podwójna bo Wera wczoraj miała urodziny czyli mamy taki dodatkowy przencik smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40284.