Wakacje z dzieciakami

Wysłane przez dadbod 

dadbod (offline)

16-04-2018 15:24:31

Planuje wakacje z mezem i dwojka dzieci
Duzo fajnych rzeczy slyszelismy o Hotelu Bacowka w Radawie dla rodzin. Byl ktos?? jak wrazenia?

Dagma3 (offline)

07-07-2018 19:50:20

Dominowo
U nas do niedawna każdy wyjazd był problematyczny i stanowił nie lada problem do rozwiązania. Nie mieliśmy jak pomieścić naszą 5 w aucie. Czas jednak upłynął i dziś już dla naszej trójki urwisów możemy stosować Smart Kid Belt. Urządzenie to jest fantastyczną alternatywą do fotelików i podstawek, dopasowuje ono pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka dzięki czemu podróżuje ono bezpiecznie. Bezpieczeństwo tego urządzenie potwierdzają posiadane atesty, homologacja jak i crash testy, które są dostępne w sieci. Stosując je u nas w aucie, w końcu na tylnej kanapie mieści się bezproblemowo trójka urwisów i podróżuje komfortowo.

W3ntz (offline)

07-08-2018 14:41:14

My na wakacje wybieramy się do Maroka. Ciepło i całkiem fajne miejsce. Co prawda będzie to wycieczka objazdowa z Wytwórnią Wypraw ale do celu dolecimy samolotem z Warszawy. Mam nadzieję, że dla dziecka to też będzie przeżycie, bo to jego pierwszy lot samolotem. A potem na miejscu już 10 dni zwiedzania fantastycznego miejsca jakim jest Maroko. Klimat zupełnie inny od naszych europejskich krajobrazów.

kamyki_80 (offline)

25-08-2020 10:51:37

Wrocław
Właśnie wróciłam z wakacji, z dziećmi... Byliśmy nad polskim morzem... Niestety brak pogody = brak rozrywki dla dzieci... pierwszy i ostatni raz!
Dobrze, że wcześniej uszyłam własnoręcznie ochrony przed wiatrem i deszczem, by dzieci mogły swobodnie bawić się w piasku na plaży...
Tkaniny kupiłam tutaj: [link widoczny po zalogowaniu]


kamyki_80

Dagma3 (offline)

14-09-2020 19:22:20

Dominowo
Dlatego wolę spędzać wakacje za granicą. Pogoda dopisuje, a rozrywki dla dzieci i dorosłych nie brakuje. Pomimo, że w tym roku z tymi zagranicznymi wyjazdami było krucho to i tak wynaleźliśmy ofertę do Chorwacji. Polecieliśmy samolotem, a na miejscu mieliśmy podstawione wypożyczone auto. Nasze dziecko w aucie podróżowało bezpiecznie dzięki Smart Kid Belt [link widoczny po zalogowaniu], które zawsze mamy ze sobą w bagażu podręcznym.

todarek12 (offline)

23-09-2020 12:08:11

Górna Niwa
Jeśli będziecie podróżować samochodem, to nie zapominajcie o bezpiecznym foteliku dla dziecka. Najlepiej wybrać [link widoczny po zalogowaniu]. To bardzo solidny i wygodny model.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548770, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 17971.