Trzynasty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:18:37

Drugi trymestr ma podobno upłynąć w nastroju radości i euforii, z chęciami przenoszenia gór. Mimo, że dolegliwości ciążowe nie dokuczały mi do tej pory szczególnie dotkliwie, może z wyjątkiem senności, jakoś podświadomie chyba czuję się coraz lepiej.

czytaj więcej

klapeczka (offline)

29-10-2010 08:12:51

Szczecin
Hej,
Dziś właśnie zaczyna mi się 13 tydzień ciąży.Jestem troche przeziębiona ale ogólnie jest OK. Zawsze sprawdzam z wyprzedzeniem w kalendarzu jak będzie w nastepnym tygodniu wygladał mój dzidzuś, nie moge sie powstrzymać. W poniedziałek wiedziałam na USG, nawet pomachał mi lewą rączką-smiałam sie że to po mamusi bo jestem leworęczna,. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy


[link widoczny po zalogowaniu]

noncia (offline)

29-11-2010 19:14:10

stargard
hej pisze do klapeczki,możemy sobie rękę podac ja też zaczełam od soboty 13 tydz,pozdrawiamciąża

Agula_1987 (offline)

04-01-2011 10:09:42

Rybnik
U mnie właśnie zaczął się 13 tydzień smiling smiley zaczynam się już jakoś lepiej czuć niż przedtem. Cera mi się poprawiła i włosy. Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza i zobaczenia mojego maleństwa na ekranie USG. Pozdrawiam Mamusie!

familka (offline)

04-01-2011 18:08:21

Zawoja
Witaj Agulasmiling smiley
U mnie też właśnie zaczął się 13sty tydzień z tą różnicą że to będzie moja druga pociechasmiling smiley
Jak wybierzesz się do gina na usg to jeśli się da poproś o wydruk- a już cudnie by było mieć nagranie-fajnie się później ogląda kruszynkę pozdrawiam
Aniaciąża


familka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 18:09 przez familka.

Edytka1992 (offline)

22-03-2011 08:54:20

Grodzisk Mazowiecki
Witam dziewczyny ja jestem tu nowa... też zaczął mi sie wlasnie 13 tydzień mojej ciazy... pisze tu ze powinnam czuc sielepiej juz nie wymiotowac...a ja czuje sie fatalnie.. czy to mozliwe ze bede miala tak przez cala ciaze? dodam jeszcze ze tez bym miala juz drogie dziecko ale pierwsze niestety poronilamsad smiley

Sandy (offline)

23-03-2011 10:23:18

Wrocław
Mi też się wczoraj zaczął 13-sty tydzień ciąży. Nadal miewam mdłości, szczególnie wieczorem, ale ogólnie moje samopoczucie bardzo się poprawiło smiling smiley

7alexxandra (offline)

25-05-2011 20:13:46

Szczecin
Cześć dziewczyny! W sobotę zacznie się 13 tydzień, tego dnia mam też usg. Nie mogę się doczekać, chociaż ciągle męczą mnie wymioty jestem potwornie szczęśliwa, tym bardziej, że start ciąży zaczął się niefortunnie, najpierw w 4 tygodniu przez parę dni męczyło mnie przeziębienie z gorączką, potem wyskoczyło mi zimno, a na koniec wyskoczyło mi zimno prawie na całym ciele, ale maluszek dzielnie się trzyma i wierzę, że dalej tak będzie. Pozdrawiam

goniutek_84 (offline)

20-06-2011 21:50:46

Białystok
Witam was u mnie też zaczą sie juz 13 tydzień. U mnie na szczęście nie było typowych objawów ciąży, żadnych wymiotów czy mdłości. Jak narazie czuję sie super i cieszę się że moje maleństwo miewa się znakomicie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulaaziomal (offline)

29-10-2011 10:47:14

Czarna Białostocka
Witam.Jestem rowniez w 13 tygodniu ciazy.brzuszka jeszcze nie widacsad smiley.Dzidzia daje popalic hehe. brzuch boli w nocy zawsze nie wiem czemu. No ale mam nadzieje ze jest wszystko wporzadku.Kocham je:*

mona34 (offline)

15-06-2012 18:35:45

Nawsie
Cześć,też mija mi 13 tydzień,wczoraj widziałam na USG małe rączki nóżki i pyci nosek,ach...wielkie wzruszeniesmiling smiley moja dzidzia troszke mała bo ma 6cm,a powinna 8,ale pod tłucze ją troszkę i urośniewinking smiley dodam że ciagle mam mdłości i słaby apetyt,ale robie co moge żeby jeść zdrowo.

nanamach (offline)

29-06-2012 17:37:09

Rzeszów
elo no u mnie też 13 tydzień i 3 dzień wczoraj byłam na usg i rzeczywiście po obudzeniu bąbel fikał i machał nóżkami a raczki pchał do buzi smiling smiley taki mały 7 cm człowieczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monikusiak33 (offline)

15-08-2012 17:10:43

Słubice
Hej wszystkim winking smiley Ja właśnie byłam wczoraj i jeszcze jutro idę do lekarza.Chociaż tam mi powiedziano,że to 12tydzień. Ale moja dzidzia śpi jak sie nie obudzi je to szaleje i się denerwuję grinning smiley. Słyszałam jak serduszko bije meleństwie smiling smiley ma paluszki,nóżki, rączki, Hm.. Ale albo mi się wydaje albo nie , że widziałam tam coś małego he he smiling smiley i chyba też będę miała chłopczyka.

steliyah (offline)

03-09-2012 13:50:50

Wodzisław Śląski
Halo smiling smiley Ja już zaczęłam 13 tydzień, malucha widziałam ostatni raz prawie w 12.. robił fikołki, podskakiwał i machał do mamy smiling smiley Jestem prze szczęśliwa. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

dirrty89 (offline)

15-09-2012 18:20:41

Zaborze
Też wchodze ten okres właśnie smiling smiley Niby lepszy radośniejszy niż te 3 ostatnie miesiące które tak męczyły nas mamusie smiling smiley Na ostatnim USG z partnerem aż byłam mile zaskoczona , i szczęsliwa że moje maleństwo na usg nie spało,a szalało swobodnie jak niby nic,podskakiwało,i machało rączkami,uczucie super,że można zobaczyć już coś czego nie możemy na codzień gołym okiem ujrzeć smiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley

paulape (offline)

04-08-2013 16:43:35

Poznań



KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8

blandzia (offline)

28-10-2014 11:20:04

Werchliś
Właśnie jestem w 13 tygodniu i mimo iż w pierwszym trymestrze jedynymi dolegliwościami były senność i bóle brzucha tak teraz czuje wyraźne osłabienie i zawroty głowy. Jaknarazie chudnę i czekam już na uwidocznony brzuszek. Lekarz już poinformował mnie, że najprawdopodobniej będę miała synka i to w pełni zdrowego. Teraz czekam do piątego miesiąca, żeby potwierdzić płeć dziecka.

Gogola71 (offline)

18-04-2017 18:02:39

Wrocław
Hej dziewczyny! Wlasnie zaczynam 13tc... Do tej pory czulam się znakomicie poza paroma porannymi mdlosciami i wyczulonym wechem nic mi nie bylo... Teraz jest zdecydowanie gorzej!!!!! Zmeczona, zawroty głowy, mdlosci, bole brzucha i jakis dziwny niepokoj nie odstepuja mnie na krok :/ czy jest tu jakas bratnia dusza???
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548650, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.