Siedemnasty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

sylwusiaczus (offline)

28-01-2014 14:57:24

Pocieszka
Witajcie Mamy smiling smiley
Jestem w 17 tyg ciąży i zaczynam czuć ruchy, jest to moja druga ciąża ale uczucie tak samo niesamowite jak przy pierwszej.

Mariola789 (offline)

07-02-2014 13:11:12

Siedlce
Ja też jestem w 17. tygdoniu ciąży i już nie mogę się doczekać, gdy poczuje ruchy maluszkawinking smiley.




[link widoczny po zalogowaniu]

Casia90 (offline)

10-10-2014 17:45:38

Łeba
Jestem w 17 tygodniu, to moja pierwsza ciąża, dziś pierwszy raz poczułam mojego maluszkasmiling smiley tak jakby łaskotanie od środka, albo bardzo delikatne burczenie w brzuchu, tylko o wiele niżej i bez dźwięku winking smiley Coś niesamowitego smiling smiley

karolina_kac (offline)

01-01-2017 19:09:13

Serniki
Moja druga ciąża przebiega zupełnie inaczej niż pierwsza. (Miło czytać swoje komentarze sprzed 3 lat tutaj pod kalendarzem ciąży i trochę powspominać, a także porównać obie ciąże. Obecnie jestem 17 w tygodniu. Czuję się naprawdę dobrze. Mam całkiem spory apetyt, nie przeszkadza mi także tak dużo rzeczy jak w pierwszej ciąży. Zobaczymy jak będzie dalej smiling smiley jak na razie jest naprawdę super. Brzuszek już robi się widoczny ale jeszcze nie przeszkadza. Pozdrawiam !

sagia (offline)

07-03-2017 13:53:46

Rybnik
Właśnie zaczynam 17 tydzień. Problemów ze skórą ciąg dalszy :-( co do ruchów to jest to moja pierwsza ciąża i w sumie nie potrafię stwierdzić czy to co czuję to ruchy bo moje jelita zawsze były bardzo pracowite i też tak teraz jest :-) ciągle coś burczy i bulgocze :-)

Kaja8 (offline)

29-05-2017 13:07:44

Nowogród Bobrzański
Zaczynam 17tc. Ruchy sa juz odczuwalne od 16tc . Dzidzia jest bardzo aktywna co potwierdza usg. Ale jak powiedzail lekarz ruchliwe dziecko to zdrowe dziecko

Kociara35 (offline)

28-12-2019 07:00:08

Lidzbark Warmiński
To moja pierwsza ciąża, jestem w 17 tygodniu. Do tej pory ciąża przebiegała bardzo łagodnie, żadnych mdłości, wymiotów, zgagi, senności. Narzekałam jedynie na bolące piersi i bóle w dole brzucha. Teraz zaczęła mi się totalna huśtawka nastroju, dosłownie płaczę i śmieje się na przemian. Do tego doszły jakieś nieuzasadnione lęki, nerwy, kołatanie serca i jego niemiarowy rytm...podobno to w moim przypadku mieści się w normie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548880, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.