Trzydziesty szósty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:23:58

Ciężko jest, coraz ciężej. Schylać się ciężko, chodzić dłużej nie daję rady, nawet proste codzienne czynności sprawiają problem. Na przykład mycie naczyń – przez brzuch stoję coraz dalej od zlewu i większy bałagan robię chlapiąc wkoło.

czytaj więcej

JoannaP (offline)

18-12-2009 21:27:51

Bielsko-Biała
Dokładnie mam to samo zmywanie naczyń to teraz bardziej okropna rzecz niż zwykle...przewracjący oczami


pozdrawiam Joanna Pająk

jmijeczka (offline)

19-12-2009 19:48:58

Wlkp
Hihi ja tylko pamietam ze pod koniec ciazy od mycia naczyn mialam zawsze mokry brzuch.. grinning smiley

Alison (offline)

03-01-2010 21:19:27

Oświęcim
Fakt, ja miałam tak samo. ostatnie tygodnie wyglądały tak, że albo miałam mokry brzuch i koszulkę albo nachlapane wokół zlewu. Po pewnym czasie zaczęłam myć naczynia stojąc bokiem do zlewu winking smiley Szczerze mówiąc nie wiem jak sobie radzą kobiety, które mają duże brzuszki bo mój był stosunkowo mały a i tak było mi niewygodnie.
I jeszcze obcinanie paznokci u stóp. Kombinacja alpejska ale dawałam rade. Tak czy inaczej robiłam to na stojąco stawiając stopę na oparciu fotela winking smiley tylko taka pozycja dawała względnie swobodny dostęp do nogi. Na siedząco nie było szans.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

izka31 (offline)

03-01-2010 21:58:02

Łódź
Hehe a mnie zawsze coś upadło z talerza na brzuchol jak jadłam, bo miałam za aleko do stoługrinning smileygrinning smiley, obcinanie paznokci u stóp to też była masakragrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

jmijeczka (offline)

04-01-2010 14:14:42

Wlkp
A u mnie problemu z obcinaniem paznokci nie bylo.. jakos udawalo mi sie zwinnie podniesc noge do gory..
Z goleniem byl tez problem tongue sticking out smiley Z butami nie.. bo mialam "wsuwane".. grinning smiley

MagdalenaW (offline)

24-06-2010 17:21:32

Ostatnio jak prasowałam to zahaczyłam żelazkiem o brzusio...naszczeście nic sie nie stało...... smiling smiley
Golenie - masakra...
No i te ciągłe obawy ..czy wszystko jest ok..czy waga dziecka jest ok... nastepna wizyta 1 lipca... 2010

ankis (offline)

13-07-2010 19:54:36

Skoczów
hmmm dopiero teraz uświadomiłam sobie że czasu mam mało,,,,,, jej a ja jeszcze nie ma łóżeczka...... na kiedy macie terminy???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anukane (offline)

16-09-2010 14:25:09

Przecław
do golenia polecam partnera smiling smiley

learta (offline)

04-11-2010 10:51:08

Warszawa
Ja również podczas zmywania mam koszulkę na brzusiu mokrą.
Z obcinaniem paznokci i wiązaniem butów póki co daje radę.
Depiluje się przy lustrze. Ostatnio lekko się zacięłam i jak byłam na badaniu to lekarz zerkał na te zacięcie, ale nie skomentował tego...
Prasując zahaczyłam o brzuszek - ale na szczęście nie poparzyłam się.

Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej ociężale....




[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

11-11-2010 21:06:00

Raciborz, München
wszystkie mamy ten sam problem...brzusio przeszkadza w codziennych czynnosciach.. hihi
ale macie racje najgorsze jest zmywanie - bo zawsze uchlapana








[link widoczny po zalogowaniu]

smutna (offline)

18-03-2011 22:39:40

Puck
Chcialabym jak inne przyszle mamy miec juz torbe spakowana ja jestem w tym tygodniu ciazy i nawed jednej pieluszki nie mam...chcialabym zeby moe dziecko mialo wszystko a nie jestem w stanie tego zapewnic coz zycze powodzenia innym mamom
wiele radosci z kazdego babaska trzymam kciuki i moze mi tez sie powiedzie... :sleeping_baby_55:

szatyneczka (offline)

06-08-2012 15:28:26

Wrocław
o tak ! taaa nie zdarność jest okropna mam wiecznie brudna bluzke albo mokra , z obcinaniem paznokci radze se perfekcyjnie , golenie no jakoś sobie radze chociaz trudno ostatnie golenie bedzie chyba przy lustrze bo najłatwiej smiling smiley

klonowska164 (offline)

07-04-2013 16:16:26

Brąchnowo
mam już torbe do szpitala spakowana od 31 tygodnia bo pierwsza moja córka urodziła się w 35/36 tygodniu. więc przy drugiej ciąży spakowałam się też o wiele szybciej , dziś jest 36 tydzień i jeszcze nie urodziłam dziecko bardzo się rusza więc chyba jeszcze nie wychodzić .

elmira84 (offline)

22-01-2014 14:15:20

Bojków
Torba spakowana od wczoraj smiling smiley Ale ciągle mam wrażenie że nie o czymś zapomniałam smiling smiley


Elmira84
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.