Trzeci tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:16:52

Za mną Boże Narodzenie. I tak sobie pomyślałam, rozmarzyłam się – kolejna choinka może już będzie w powiększonym gronie. Jeśli... Nie nastawiam się, że udać się musi, ale sama przed sobą przyznaję, że chciałabym bardzo.

czytaj więcej

agnieszkal30 (offline)

18-12-2010 23:44:47

Wielka Brytania - Coventry
Witam przyszłe mamusie !
Z obliczeń mojej ostatniej miesiaczki jestem w 3 tygodniu ciąży a tak wogole to niewiem czy jestem.Bardzo się staramy o 3 dziecko i marzymy o dziewczynce!!!Korzystalam z testów owulacyjnych i 15 grudnia pokazały się dwie wyraźne kreski i wzięliśmy się do pracy a rezultat nie długo się okaże jaki jest.Moj cykl jest co 28 dni także ewentualna miesiaczka powinna się pokazać 31 grudnia w Sylwestra -zobaczymy.Ale coś czuje ze się udało takie mam przeczucie.Oby się sprawdziło.Dziś jest 18 grudzień i mam pobolewania w dole brzucha -chyzby...wierze w to z całego serca!!!
Byłoby super zakończyć stary Rok 2010 tak dobra wiadomością !!!!
Napewno kupię test i zrobię go w Sylwestra.
Będę na bieżąco uzupełniać wpisy.
Pozdrawiam Was wszystkie i proszę przylaczcie się i dzielcie się swoim szczęście.
Pa do nastepnego razu ...
Caluski !!!

Sympatyczna (offline)

19-12-2010 18:02:39

czyżby pierwsza wrześniowa mama??




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

agnieszkal30 (offline)

20-12-2010 00:11:53

Wielka Brytania - Coventry
Coś czuje ze tak chyba będę wrzesniowa mama!!!
Z moich obliczeń jeśli się udało to termin bym miała na ok.10 września.
Chyba nie wytrzymam za długo i zrobię sobie prezent - kupię test i zrobię go w wigilie mam nadzieje ze już coś będzie wiadomo.
Może pomyslicie ze to za wcześnie ale już taka jestem - niecierpilwa.
Bym miała super prezent pod choinkę hihi.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco.

acia254 (offline)

07-06-2011 12:44:08

Falkowa
Witam wszystkie! Ja też się staram o dziewczynkę jest u mnie już 17 dc ale sama nie wiem też stosowałam test owulacyjne. Nie mogę sie juz doczekać prawdopodobnie będę na pograniczu lutego a marca . Czekam i boję sięsmiling smiley

jussi (offline)

26-03-2012 19:47:17

w styczniu poroniłam:/ teraz czekam z utęsknieniem, że w końcu się udasmiling smiley

colormania (offline)

07-01-2013 10:32:37

Cześć Dziewczyny smiling smiley
Mam takie pytanie. Staramy się z mężem o dzidzię i ostatni cykl miałam 24 dniowy., @ miałam 21 grudnia. Czyli teraz wypada mi 16 dzień cyklu. I take pytanie: czy mogę odczuwać objawy PMS będąc teoretycznie wczesnej ciąży takie jak wzrost wagi. Ostatnio przytyłam 3 kilo a jem tak jak zwykle albo nawet mniej. Trochę zawiłe ale mam nadzieję że pomożecie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548760, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.