NADZIEJA MATKĄ SILNYCH - akcja KOREK!

Wysłane przez wajolet26 

wajolet26 (offline)

17-06-2011 12:48:58

Łódź
hejka na prośbę wstawiam to też tutaj.
mam zgodę Admina smiling smiley

Siemano wszystkim!
Chciałbym Was zapoznać z Mikołajkiem. Chłopczyk przyszedł na świat 12.09.2010r Mieszka w Dęblinie. Niestety przez niekompetencje lekarzy prowadzących ciąże, Mikołajek urodził się nie do końca taki sam jak jego rówieśnicy.
Chłopczyk nie ma nóżek ani rączek. Wymagana jest ciągła rehabilitacja, jak i niestety bardzo kosztowne protezy. Same, najbardziej podstawowe protezy rączek kosztują 10 tyś, Fundusz zdrowia refunduje jednorazowo protezy, dokładając jedynie 2 tyś zł.

I TERAZ PROŚBA DO WAS!
Nie piszę tu by prosić o pieniądze, gotówkę itp. Kochani! Znalazła się osoba, która za 1 tonę korków od plastikowych butelek płaci 450zł. Rodzice Mikołajka w tej opcji właśnie powierzyli swą nadzieje, by przynajmniej w jakimś stopniu w taki sposób uzbierać trochę pieniążków dla Maluszka.
POMÓŻMY I MY!
ilu z nas codziennie sięga po napój który posiada właśnie ten KOREK!
Jest gorąco, kupujesz wodę, nie wyrzucaj KORKA, zbieraj!
Waląc wóde na imprezie pamiętajmy, zapojka najprawdopodobniej to jakiś napój w butelce posiadający własnie korek! NIE WYRZUCAJMY ICH, ZBIERAJMY. Pamiętajcie o tym, przekazujcie to tylko gdzie się da! We własnych domach dziennie ile butelek picia się z używa, weźcie korek odstawcie gdzieś na bok. Wierze, że dzień po dniu, robiąc to sukcesywnie jesteśmy wstanie wspólnymi siłami zebrać tych korków trochę, i pomóc tym samym Mikołajkowi!
Wszyscy Ci którzy uzbierają przynajmniej małą reklamówkę spożywczą tych korków dzwońcie 785220130, wtedy podjadę, zabiorę i przekażę to rodzinie Mikołajka, Piszcie na maila innyodinnych@innyodinnych.pl, jakby ktoś zebrał i np chciał wysłać, bo nie mieszka w pobliżu czy coś.
LICZĘ NA WAS!!! Na dole podaje Wam link do obejrzenia krótkiego filmiku o Mikołajku
[link widoczny po zalogowaniu]

Myślę, że parę osób miało okazje usłyszeć kawałek NADZIEJA MATKĄ SILNYCH, także liczę na Was, iż wspólnie pokażemy, że WARTO MIEĆ MARZENIA I SNY!

dziękuję Wiola


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

08-07-2011 09:43:00

Ja zbieram korki bo tez była akcja w szkole w mojej miejscowości akcja sie skończyła i dalej zbieram więc chętnie przekaże i wyśle poczta większą ilośc smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

wajolet26 (offline)

08-07-2011 09:45:56

Łódź
bardzo dziękuję w imieniu Mikołajka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

28-07-2011 13:13:21

Pamiętam, pamiętam i nadal zbieram smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Sympatyczna (offline)

29-07-2011 09:55:09

zbieram już rok - mam dużą reklamówkę... mogłabym już w sumie wysłać, tylko gdzie??




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-29 09:55 przez Sympatyczna.

wajolet26 (offline)

30-07-2011 10:19:32

Łódź
Asia Janeczko Adres Mikusia jakby co 08-530 Dęblin ul. Kowalskiego 11/1 DZIĘKI WIELKIE!!!!!!!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

07-08-2011 14:44:33

Łódź
Akcja została przedłużona do końca roku!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

09-08-2011 18:08:46

Super !!!! A napisz nam jeszcze czy takie większe korki jak np. od płynów do naczyń czy płynów do kąpania lub do mycia podług tez mogą byc, liczy się każdy korek nawet ten większy ?


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

wajolet26 (offline)

13-09-2011 21:32:06

Łódź
przepraszam że nie zauważyłam, tak każdy plastikowy korek się liczy!!
dziękuję w imieniu Mikołajka:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaKuby (offline)

22-09-2011 10:27:32

Środa Wielkopolska
Już zbieram, mam dwie reklamówki, chętnie przyłącze się smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548580, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 359, Posty: 530.