Opinia wkładek laktacyjnych Philips AVENT

Wysłane przez aaalfina 

aaalfina (offline)

12-03-2012 18:42:25

Katowice
Witam.
Byłam bardzo rozczarowana gdy kurier zapukał do mych drzwi i przekazał mi paczuszkę, której wogóle się nie spodziewałam. Otwierając karton myślałam "cóż tam może być"smiling smiley Ku mojemu zdziwieniu były to WKŁADKI LAKTACYJNE AVENT PHILIPS smiling smiley Pomyślałam superrrrrrr.

Zaczynając karmić moją córeczkę Natasze 4 i pół mięsiąca temu nie myślałam, że to będzie aż tak ciężka praca. Zaczęło się oczywiście od tego, że...pokarmu nie miałamsad smiley Ale wiara czyni cuda tak więc zaparłam się i...odniosłam sukcessmiling smiley Po tygodniu mała ciągła aż jej się "uszy trzęsły"smiling smiley a ja? A ja znów miałam problem:/, który nazywał się nawał pokarmu. Zaczęłam kupować wkładki laktacyjne. Z takiej firmy, z takiej i takiej. Szok ile tego na rynku jest. I co zauważyłam po pierwsze cena, po drugie brak chłonności a po trzecie przylepce ;(, które chyba tylko miały te wkładeczki zdobić a niczym nie służyły.

Tak więc otwierając kartonik z wkładkami AVENT pierwsze co rzuciło mi się w oczy to pojedyńcze opakowanie. Wyglądają super. Białe na dzień fioletowe na noc. Dyskrecja w stu procentach. Wrzucić je można wszędzie i nikt z pewnością nie zoriętuję się co to takiego. Po drugie ultra cieńkie. Można je włożyć nawet w tylnią kieszeń spodni idąc na spacer i co...? I nic. Nie widoczne. Po trzecie super delikatna otoczka. Pomyślałam "to jest to" smiling smiley

Nie myśląc dłużej przylepilam wkładeczkę AVENT do biustonosza no i w końcu dowiedziałam się do czego ta naklejeczka służysmiling smiley Inne wkładki, które używałam "chodziły" po całym biustonoszu a AVENT? A AVENT w którym miejscy przykleiłam to i z tego samego miejsca je odkleiłam by zmienić wkładkę. Super mocny klej naprawdę!
Kolejną zaletą jest super wyprofilowany kształt, który idealnie pasował do mojej piersi i dołeczek na brodawkę - super pomysł wraz z super delikatną otoczką. Ogólnie mówiąc delikatność bawełny, z której zrobione są wkładki jest wyjątkowa. Pierwsza klasa naprawdę!!!
Co do chłonności - bomba! Oczywiście moja laktacja w ciągu tych miesięcy stała sie dość unormowana dlatego zmiana wkładek jest sprawą indywidualną. W moim przypadku ok. 2 razy dziennie. To super wynik. Przy wkładkach innych firm ten wynik nie był tak super. Dochodziła nawet do 5-6 zmian w ciągu dnia!
Po całym dniu ekscytacji wkładkami AVENT przyszedł czas na testowanie wkładek na nocsmiling smiley Są ciut większe niż wkładki na dzień i o dziwo mają aż 2 plastry klejące! SUPER! Natasza w nocy zgłodniała więc wywierciłyśmy się w łóżku dosyć sporoa rano...? A rano wkładka była na swoim miejscu! Co baaardzooo mnie zdziwiło, gdyż większość wkładek innych firm rano znajdowała się obok mniesmiling smiley

Podsumowując: kształt 10 na 10, wygląd 10 na 10, chłonność 10 na 10 i ogólne wrażenia 10 na 10 smiling smiley

Sprawdzałam już ceny w różnych sklepach i stwierdzam, że cena jak na tą jakość jakie mają wkładki AVENT nie jest zbyt wygórowana. Za ten komfort, dyskrecję i pozytywne wrażenia warto zapłacić te pieniązki.

Mając wkładki AVENT naprawdę czuję się bezpieczniesmiling smiley Polecam w stu procentach wszystkim mamą, które mają podobne problemy co ja.
Co do uwag to...hmmm jedna mała. Wkładki na dzień powinny mieć również dwa plastry klejące, gdyż są mamy, które prowadzą bardziej intensywny rytm dnia oraz uprawiają różnego rodzaju sporty. Jednak uważam, że wkładki AVENT PHILIPS są jedyne w swoim rodzaju i z pewnością unikalne na naszym rynku. Cieszę się, że moglam je przetestować, podzielić sie swoją opinią i...zostać ich wierną fanką i stałym nabywcą tego towarusmiling smiley

A Wy moje drogie mamy jakie macie opinię na ten temat? Zapraszam do rozmowy smiling smiley

ewelszczes (offline)

12-03-2012 20:50:04

Radzyń Podlaski
Moja opina przeniesiona do osobnego wątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 22:14 przez ewelszczes.

lila96 (offline)

13-03-2012 11:32:54

Katowice
w stu procentach zgadzam się z twoją opinia.Są rewelacyjne te wkładki sama uzywam ichsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 11:33 przez lila96.

olivka216 (offline)

13-03-2012 15:09:52

Rybnik
Opinia bardzo trafnasmiling smiley też używałam właśnie tych wkładek smiling smiley

rempuszewskae (offline)

14-03-2012 07:27:03

Mochowo
Są super smiling smiley)

julakru23 (offline)

14-03-2012 09:12:38

Rosochy
Sa naprawde super sama je uzywalam i jestem bardzo zadowolona z nich smiling smiley

meganka82 (offline)

14-03-2012 14:15:30

Jaworzno
Myślę, że wyczerpująco zarekomendowałaś ten produkt. Nawet dla kogoś, kto nie miał styczności z tymi wkładkami, po Twojej wypowiedzi z chęcią po nie sięgnie smiling smiley Ważne jest, że zawarłaś opis i recenzje ze swoich doświadczeń (i swojej córeczki). BRAWO!


mama Pączusia

margolcia88 (offline)

14-03-2012 17:29:37

Hajnówka

akaiam (offline)

14-03-2012 20:33:30

Gorzów Wielkopolski
Ja z laktacją bardzo obfitą przywitałam się około 25-ego tygodnia ciąży i tak mam do tej pory, żałuję tylko, że wcześniej nie znałam wkładek laktacyjnych PHILIPS AVENT , są świetne smiling smiley Najlepsze jakie używałam, a przerobiłam chyba wszystkie. Nie zostawiają niteczek na sutkach, są delikatne. Jednym słowem najlepsze.

missy84 (offline)

16-03-2012 16:47:23

Trzcianka
świetnie napisana recenzja,polecam równiez gdyż sama ich uzywałam są superwinking smiley
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548060, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.