Endometrioza. Objawy, leczenie

Wysłane przez AgnieszkaKozik 

AgnieszkaKozik (offline)

16-11-2009 14:40:45

Czujesz bóle podczas współżycia? Masz bolesne miesiączki? Nie możesz zajść w ciążę? Przyczyną może być endometrioza.

czytaj więcej

aga250 (offline)

08-03-2011 15:01:28

Chorzów
Ja tez mam endometrioze. Zostawili mi kawałki macicy w brzuchu jak tłumaczył lekarz podczas pierwszego porodu przez cc. 5 lat później miałam zabieg wycinana guzków, które sie potworzyły było to juz 3 stadium, a 2 lata później zostałam znowu mamą. Więc endometrioza nie musi powodować niepłodności. Teraz jestem szcześliwą mamą 7 letniego Doriana i 6 mies. Dariismiling smiley



Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 12:10:14

Grabowiec
Miałam zdiagnozowaną endometriozę. Jednak szybka interwencja specjalistów i prawidłowe leczenie spowodowało, że dzisiaj jestem mamą. Podczas starań o dziecko stosowałam również komputer cyklu myway- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Komputer wyznaczał mi precyzyjnie kiedy starania o dziecko mogą zakończyć się ciążą. Do tego nie wychodząc z domu wiedziałam jaki jest poziom hormonu LH oraz jakość śluzu. Dzisiaj stosuje go jako naturalną antykoncepcję.

Barbara70 (offline)

02-07-2019 09:25:06

Łysa Góra
W ogóle przy nieregularnych miesiączkach warto jest monitorować cykle, oprócz wiedzy na temat dnia owulacji, można dużo dowiedzieć się o własnym organizmie i o tym jak zmienia się podczas cyklu, ja już od wielu lat śledzę swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu myway. On również pomagał mi podczas starań o dziecko.

katarka (offline)

25-03-2020 13:57:01

Warszawa
warto też się dokładnie przebadać smiling smiley

mamas (offline)

26-03-2020 08:09:16

Józefów
Tak, a badania endometriozy można zrobić w szpitalu medicover, robią tam między innymi sonovaginografię czyli usg endometriozy głęboko naciekającej

zielonooka (offline)

31-07-2020 15:41:38

Sopot
Sam zabieg serio polega na wycięciu tych sklejających sie elementów na naszych wnętrzach?

Margota (offline)

14-07-2023 19:58:51

Kraków
Endometrioza potrafi być bardzo ciężką chorobą. Moja przyjaciółka doświadczyła tego. Ból i wszystkie dolegliwości były tak ogromne, że miała problem z codziennym funkcjonowaniem. Od ponad roku leczy się w Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. Po szeregu badań i konsulatcji dobrano jej leczenie medyczną marihuaną. Przynosi dużą poprawę
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1549020, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 20111.