Pierwsza wyprawka dla noworodka

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

Kornelkaa (offline)

18-06-2018 21:30:21

Warszawa
Przy drugim dziecku, z racji doświadczenia, nie szalałam już tak z zakupem ciuszków i innych akcesoriów, które potem okazują się być zbędne. Postawiałm za to na zakup solidnego wózka i mój wybór padł na Anex Baby Sport, 3w1 i jestem jak dotąd bardzo zadowolona. Wózek jest bardzo funkcjonalny, jest komfortowy dla malucha, bez prolemu się go składa i co mnie cieszy, ma podwójną amortyzacjęsmiling smiley

Czolko (offline)

28-06-2018 12:02:04

Warszawa
Poza oczywistymi rzeczami nie można zapomnieć o wózku i foteliku. Wózek mam z Bebetto a fotelik Yorkfix.

Koala_Koala (offline)

31-07-2018 17:36:53

Warszawa
u nas tez anex : tez druga dzidzia i tez nie szalelismy z wyprawka, przy pierwszym dziecku nakupilismy wiele zbednych rzeczy typu nawilzacz powietrza itp

Olkka (offline)

06-08-2018 10:44:23

Ścieżki
Ja akurat całkiem niedawno powitałam na świecie swoją pierwszą pociechę i jak to każda mama, chcę dla swojego maleństwa wszystko co najlepsze;D Ale co do wózka również mam anexa i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodny, solidny, lekki, zwrotny i łatwy w obsłudze! Jestem drobna więc to dla mnie ważne żebym mogła sobie sama złożyć i rozłożyć wózek a z tym nie ma problemuwinking smiley Fura ładnie się prezentuje i jest wytrzymała!

AnkaJachacz (offline)

06-11-2018 14:00:25

Warszawa
Wyprawkę i ubranka skompletowałam w miarę sprawnie, gorzej było z pokojem dla malucha. zaczęłam szukać w 4 miesiącu ciąży, poszukiwania trwały miesiąc, ale na szczęście trafiłam na Nizio Home. Mają piękne, drewniane, ręcznie wykonywane mebelki, wybrałam łóżeczko w kolorze białym: [link widoczny po zalogowaniu]
do tego od razu na miejscu zostałam wyposażona w materacsmiling smiley Wybraliśmy jeszcze komodę z funkcją przewijaka i pojemnymi półkami i szafką (miejsca na przechowywanie nigdy dośćsmiling smiley oraz szafę. Najważniejsze, że meble są w całości drewniane, mają piękny design, są stabilne. Uważam, że porządne meble to inwestycja, a z doświadczenia wiem, że ikeowskie po krótkim czasie nadają się do wymiany. O wyposażenie pokoju warto zadbać wcześniej! polecam zajrzeć na stronę, ja jestem zachwycona:
[link widoczny po zalogowaniu]

KaLipka (offline)

29-10-2019 16:23:55

Ścieżki
Jeśli chodzi o wózek to ja zdecydowałam się na anex m/type z opcją 2w1. Fura bardzo wygodna, lekko się prowadzi i ma dobrą amortyzację. Na razie jeździmy gondolą i maluszek ma tam sporo miejsca dla siebie a jednocześnie jest dobrze chroniony przed wiatrem czy chłodem.

iskrra (offline)

05-02-2020 14:56:06

Gajówka Sobota
Moj mial na starcie 61 cmsmiling smiley to nawet 62 na ktore sie nastawilam starczyly ledwie na chwilesmiling smiley i dalej juz wieksze. Ale w sumie dzis to nie problem. Byle te pierwsze dni miec, bo potem nawet jak dziecko nam sie urodzi "zupelnie niewymiarowe" to i tak w sklepach wszystko mozna znalezc na escallante pl badz szybko skoczyc gdzies obok.

beatalisek (offline)

10-02-2020 14:30:39

Kamczatka
ja przy aranżowaniu pokoju dziecięcego mocno zainspirowałam się tą aranżacją. Meble i kolory mnie urzekły smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Alusia22 (offline)

04-04-2020 20:58:13

Bobrek
Ja mega nie mogę doczekać się mojej księżniczki! Chodzę po smykach i innych znanych sklepach online, ale też patrzę większe rzeczy na porównywarkach cen typu kupujemy.pl żeby znaleźć trochę taniej cokolwiek. Kompletowanie pierwszej wyprawki jest wspaniałe :bebe:

olagac98 (offline)

20-04-2020 15:02:34

Jarnuty
Po wyprawkę zapraszam tu: [link widoczny po zalogowaniu] cool smiley

Dorotka_M (offline)

03-06-2020 17:19:05

Warszawa
Pamiętam jak kompletowałam pierwszą wyprawkę, szukałam wszędzie porad kiedy, co, gdzie kupić. Stresik był, spora ekscytacja i absolutny zachwyt zwłaszcza przy okazji kupowania ubranek. winking smiley Długo też szukałam odpowiednich kosmetyków - wybrałam produkty Mustela. Sama stosowałam produkty tej marki na rozstępy w czasie ciąży, a na babyshower dostałam zestaw wyprawkowy i tak zostało, że dla moich dzieci stosuję mustelę. grinning smiley

gabi22bh (offline)

26-06-2020 12:06:35

Jarnuty

marla_sz (offline)

01-08-2020 13:19:40

Wrocław
W pierwszej ciąży najbardziej nie mogłam doczekać się kupowania tych wszystkich maleńkich ubranek smiling smiley Korzystałam z podobnej listy wyprawkowej ale jak dla mnie jest zupełnie niepraktyczna - przy proponowanej ilości ubranek i ulewającym dziecku musiałabym robić codziennie pranie. Po pierwszym tygodniu z córeczką zdecydowałam, że muszę szybko uzupełnić szafę. Dużo rzeczy dostałam od koleżanek i zdecydowała się na zakupy w ciucholandach. Można tam znaleźć na prawdę super perełki, ubranka z metkami za grosze smiling smiley

Oolka_90 (offline)

28-08-2020 13:46:10

Warszawa
Kompletując wyprawkę warto pamiętać, że dzieci bardzo szybko rosną, więc warto zrobić rozsądne zakupy ubranek. winking smiley Oczywiście są też rzeczy, w które warto zainwestować: wózek, fotelik samochodowy, czy kosmetyki. Zwłaszcza kosmetyki, skóra niemowląt jest bardzo delikatna, dlatego najlepiej wybrać bezpieczne dermokosmetyki - ja też wybrałam produkty [link widoczny po zalogowaniu], które obłędnie pachną i cudownie nawilżają. Warto przygotować (albo pobrać z internetu) listę z wyprawką. smiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

29-04-2021 18:53:44

Ja zaopatrzyłam się we wszystko na stronie formommy.pl. Jakość jest świetna, ceny rozsądne a
ubranka prane wielokrotnie wyglądają świetnie.

KaLipka (offline)

08-07-2021 22:28:12

Ścieżki
Ja wiele rzeczy takich jak przewijak, ręczniczki, kocyki a nawet poduszkę do karmienia kupiłam sobie z Ceba. Mają produkty porządnej jakości, widać, ze starannie uszyte i pięknie się prezentująsmiling smiley Teraz tylko zostaje czekać mi na pierwsze użycie;D

durka67 (offline)

30-09-2021 08:48:05

Warszawa
Wyprawkę dla mojego malucha tak naprawdę robiłam na bieżąco. Jedyne wcześniej co kupiłam to [link widoczny po zalogowaniu], które posiadają niski poziom narażenia na uczulenie i są bardzo delikatne dla dzieci. Kosmetyki kupowałam jak już dziecko się urodziło, aby przypadkiem nic się nie przeterminowało. Cała wyprawka to jednak kwestia indywidualna, jak mama zadecyduje kiedy i co kupić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-30 08:48 przez durka67.

olivanka (offline)

05-10-2021 15:59:45

Lublin
Myślę, że ta promocja: [link widoczny po zalogowaniu] może Ci ułatwić kompletowanie wyprawki winking smiley Jest wiele potrzebnych rzeczy w obniżonych cenach.

lenka855 (offline)

18-10-2021 12:32:12

Ja z Ceba baby mam kocyk ręcznik i poduszkę do karmienia . Rzeczy jakościowo są świetne , widać, ze solidnie wykonane. Nic się nie mechacą podczas prania. Wykonane z przyjemnej, delikatnej bawełnywinking smiley

Amela22 (offline)

25-10-2021 20:46:30

Ścieżki
Faktycznie, i ja na Ceba kupiłam fajne rzeczy do wyprawki dla maluszka ale i dla siebie, jeszcze gdy byłam w ciąży kupiłam poduszkę wielofunkcyjną. W 3 trymestrze okazała sie niezastąpiona przy spaniu. Pomagała wygodnie się ułożyc, odciążała plecy, podtrzymywała brzuszeksmiling smiley A później pomogła mi przy karmieniu!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548770, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 20086.