Jak urządzić pokój dla niemowlaka?

Wysłane przez renatabaranska 

renatabaranska (offline)

03-03-2009 14:17:01

Jeśli widać ci brzuszek, na pewno myślisz już o urządzaniu pokoju dla dziecka. Wszystko jedno od czego się zacznie, ważne by wybrać mądrze, nie kierując się tylko wyglądem mebli, farby na ścianę czy lampy. Warto pomyśleć też o tym, co niewidoczne.

czytaj więcej

bahama (offline)

29-04-2010 13:18:38

opole
super pomysł z tym łóżkiem mamy w pokoju dziecka, pod jednym warunkiem, że pokoik dziecka jest na tyle duży, aby zmieścić w nim jeszcze dodatkowe łóżko, albo choćby leżankę dla mamy, niestety w naszych polskich blokowych warunkach pokoje dziecięce są za małe, ciasne, trzeba się nie raz nagimnastykować, aby wszystko w nim pomieścić, ale sam pomysł jest bardzo dobry, gdybym tyko miała taką możliwość z pewnością bym z niej skorzystała, pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

04-10-2010 17:56:24

Raciborz, München
a ja niewie jak to zrobic???
male mieszkanie i najlepszym miejscem na lozeczko bedzie - okno i kaloryfersad smiley
Przeciez nie moge tego mojej niunce zrobic - mudze cos lepszego wymyslicsad smiley
tylko jak przemeblowac sypialnie??????








[link widoczny po zalogowaniu]

jutka (offline)

05-06-2013 09:01:53

Toruń
MONTAŻ PRZEWIJAKA
Nie znalazłam żadnych info. Pomoże ktoś?
1. Przewijak firmy "CEBA"
2. 4 kołeczki są
3. instrukcja obrazkowa jest >>> narysowane są na niej 4 otwory po 2 cm od każdego brzegu, ale ja pod ta ceratką ich nie wyczuwam. Czy to możliwe, że trzeba samemu nawiercać? Przecież to niedorzeczne. A może się mylę. Proszę, pomóżcie. confused smiley


martynka002 (offline)

15-12-2014 15:40:13

my urządziliśmy pokój tak by był wygodny dla dziecka , przytulny i kolorowy

teresa211186 (offline)

23-01-2015 22:03:58

Niwki Książęce
U nas pokoiki dzieci dopiero będą robione i z chęcią czytam zawsze ciekawe rozwiązania.
Ostatnio wymyśliłam że ściana boczna do której przystawione będzie łóżko będzie obita kolorowymi kwadracikami z pianki i materiału. Będzie w tedy miękka i ciepła a do tego troszkę inna niż wszystkie ściany

mikaa997 (offline)

28-01-2015 10:43:08

Wrocław
Polecam zakup łóżeczka z szufladą na dole. Szczególnie jeśli ktoś ma mało miejsca. Taka szyflada to dobry schowek nawet na zapas pieluszek czy chusteczek dla dziecka smiling smiley

joani (offline)

06-02-2015 23:27:01

Ważny jeszcze apsekt odnośnie łóżeczka- nie powinno stać tyłem do okna, gdyż maluch uwielbiający światło będzie się niepotrzebnie odchylał.
Również jestem zwolenniczką łóżeczka wielofunkcyjnego, gdzie szuflada pomieści spore ilości potrzebnych nam rzeczy a i może posłuzyc na kilka lat, jeśli kupimy 2w1. Potem szczebelki znikają i dziecko ma swoje "dorosłe" łóżko. Jeśli ktoś ma miejsce, najlepiej wybrać takie o rozmiarach 140x70.

Modzelka8 (offline)

16-02-2015 12:21:47

Biała Piska
Fajną sprawą są całe komplety mebli.Wszystko dobrane kolorystycznie, ładnie prezentuje się w pokoju, oczywiście w zestawach są łóżeczka pod kolor. smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

17-02-2015 13:06:46

Wrocław
Też zastanawialiśmy się nad łóżeczkiem 2w1, które może być łóżkiem dla starszego dziecka jednak doszłam do wniosku, że chcę mieć drugiego maluszka i starszemu synkowi kupimy normalne łóżko a klasyczne łóżeczko będzie dla nowonarodzonej dzidzi. Tak więc jeśli planujecie kolejnego szkraba zastanówcie się czy nie będzie potrzebował łóżeczka wcześniej niż starsze rodzeństwo z niego wyrośnie smiling smiley

dorota2010 (offline)

18-02-2015 20:28:39

J-w
Ja jestem za łóżeczkiem turystycznym, lekkie w każdej chwili można przestawić w inne miejsce lub bardzo szybko i łatwo złożyć i wziąć ze sobą na wczasy smiling smiley

joanka106259 (offline)

25-02-2015 18:57:34

Lublin
Jeżeli chodzi o noworodka czy niemowlę ja osobiście nie brałabym się za urządzanie pokoju dla niego, bo najwygodniej mieć łóżeczko w swojej sypialni i w niej wygospodarować kącik dla malucha. według mnie własny pokój to około 2 roku życia.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

joanka106259 (offline)

25-02-2015 18:59:38

Lublin
Gdy urządzaliśmy pokój Marcelka wybraliśmy meble z firmy Wójcik, gdyż i wizualnie mi się podobały i są solidnie zrobione. Poza tym w każdym czasie można dokupić dodatkowy element z danej kolekcji, gdy pojawi się taka potrzeba.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Doris85 (offline)

04-04-2015 10:54:16

Świecie
My jeden z pokoi przeznaczylismy jako dzieciecy - wszystko bylo remontowane duzo wczesniej, wiec teraz zeby go ozywic polozylismy na jednej scianie ogromna kolorowa fototapete. Efekt cudowny! Co do mebelkow - zastanawialam sie nad opcja lozeczka 70x140, ktore mozna przerobic pozniej na tapczanik. Ale doszlismy do wniosku, ze skoro planujemy drugie dziecko - lepiej kupic tradycyjne lozeczko z szufladami. Do tego na poczatek komoda z przewijakiem i jakas szafa.


mamusinka (offline)

23-05-2016 09:38:17

Warszawa
jasne mebelki , z racji tej ,ze mam dwie córeczki , pokój pomalowany jest delikatny róż winking smiley starsza ma swoje łóżeczko , takie dla czteroletniej dziewczynki , a druga dwuletnia , ma szczebelki wyjęte z łóżeczka i tam sobie wchodzii wychodzi stamtąd winking smiley przy oknie oprawa sufitowa ( nie było innego wyjścia , ponieważ była taka wstrętna belka , którą trzeba jakoś było zamaskować , więc zrobiło się w tym miejscu podwieszany sufit z ledami , w nocy pełnią funkcję lampki nocnej , a tak światło ogólnie , czyli lampa wisząca od novodworskiego zakupiona na lumenpro . nie daje takiego ostrego światła tylko takie w sam raz winking smiley

kazimierska (offline)

04-07-2018 09:12:53

Rzeszów
Kiedy byłam w ciąży z moim dzieckiem zależało mi na tym aby jego pokoj był przytulny. Dodatki które znalazłam u fiorentino sprawiły, że pokoik wygląda cudownie i aż się nie chce z niego wychodzić.

beatalisek (offline)

19-07-2018 10:09:44

Kamczatka
Na Mirjan24 jest śliczna aranżacja [link widoczny po zalogowaniu] ! Mebelki przypominają domki, a [link widoczny po zalogowaniu] posiada wyciągane szczebelki, regulowane dno oraz szufladę. smiling smiley

kanda (offline)

05-09-2018 16:08:27

Częstochowa
To bardziej pod chłopca, a nie pod niemowlę, ale moim zdaniem sens mają wyłącznie aranżacje na kilka lat - [link widoczny po zalogowaniu] Bo po co urządzać pokój jedynie na jeden rok?

AnkaJachacz (offline)

06-11-2018 14:11:04

Warszawa
Ja właśnie skompletowałam pokój w Nizio Home [link widoczny po zalogowaniu]
Zależało mi na drewnianych, estetycznych meblach. Fajnie, bo producent jest polski, a meble wykonywane ręcznie, na zamówienie. Jestem bardzo zadowolona z całego pokoju, mamy łóżeczko, komodę - przewijak, szafę i fotel uszak, wyglądają genialnie! Wyróżniają się na tle innych mebli. To nasza kolekcja: [link widoczny po zalogowaniu]

kanda (offline)

04-01-2019 09:37:55

Częstochowa
Może na taką fototapetę warto postawić?
[link widoczny po zalogowaniu]
Wydaje mi się, że będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż inne fototapety, szczególnie z motywem bajkowym. Ewentualnie możecie postawić na inne klimaty - ale generalnie raczej sugeruję coś uniwersalnego.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548880, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 20097.