Zakażenia odmatczyne. Opryszczka w ciąży zagraża życiu noworodka

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

08-03-2013 13:41:53

O chorobach, którymi matka może zarazić swoje dziecko rozmawiamy z Małgorzatą Uchman - Musielak, ginekologiem ze Szpitala Medicover . Czy wiecie na przykład o tym, że każda przyszła mama, która kiedykolwiek była zakażona wirusem opryszczki, powinna poinformować o tym lekarza?

czytaj więcej

koliberek71 (offline)

20-04-2013 19:14:48

Rzeszów
Właśnie ja miałam robione wszystkie badania w ciązy ,pod koniec ciązy tez w kierunku paciorkowca a na do datek robiłam w ciązy ksiązeczke sanepidowska i było wszystko w poządku.
Rodziłam w szpitalu klinicznym w Rzeszowie i było tak brudno ze po urodzeniu dziecka okazało się ze syn ma paciorkowca i gronkowca, no i zeby uniknąc odpowiedzialnosci napisali mi ze zakazenie wewnątrzmaciczne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

babeczka26 (offline)

29-04-2013 19:33:26

Chrzanów
Miałam już kilka razy infekcje grzybicze, leczenie nie jest łatwe bo infekcja lubi nawracać. Planujemy z mężem pierwsze dziecko, od kilku tygodni łykam probiotyk doustny oraz smaruje moje miejsca intymne provag żelem, zapobiega on infekcją, musi być dobrze, nie będziemy się poddawać przy pierwszych niepowodzeniach.

anialadeevit (offline)

12-05-2013 15:56:25

Wrocław
Przed planowaną ciążą dobrze jest pójść do ginekologa, który zbada i zleci dodatkowe badania. dzięki temu od razu będzie wiadomo czy można bezpiecznie się starać o dzidziusia, czy najpierw trzeba zadbać o zdrowie, np wyleczyć anemię, infekcję itd.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548950, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 20104.