Na co może liczyć mama bliźniaków

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

16-02-2009 14:43:01

Wydawałoby się, że urodzenie bliźniąt uprawnia mamę do większej pomocy ze strony choćby położnej środowiskowej. Nic z tego – położna odwiedza rodzinę z jednym maluchem tak samo często, jak tę w której urodziło się dwoje dzieci.

czytaj więcej

erka (offline)

26-10-2009 21:38:49

International
Jetsem mama bliźniaczek. To prawda, ze po powrocie do domu, a właściwie już dużo wcześniej toważyszył mi stres związany z opieką nad dwójką noworodków. Ale niestety, położna nie była u mnie ani jeden raz! W ośrodku powiedzieli nam, że położnych nie mają i że szpital powinien był wysłać dokumenty do karitasu, skąd miała do nas przyjść położna. Przepisaliśmy sie do innego ośrodka. Położnej nie uraczyłamsad smiley


...

Sympatyczna (offline)

26-10-2009 23:21:38

erka - pozew do bym sądu złożyła the finger smiley toż to obowiązek ustawowy.............. SKANDAL....




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

erka (offline)

28-10-2009 12:44:47

International
Wiem, wiem. Zezłościłam się, ale co?? Trudno. Poczytałam tu i tam i wszystkiego się sama dowiedziałam. Jeździliśmy do lekarza częściej niż była potzreba i o wszystko pytałam moją Panią dr.


...

mama2ania (offline)

04-07-2011 00:42:31

Moja położna to był jakiś koszmar. Była kilka razy i za każdym razem krytykowała mnie, że nie karmię piersią chłopców. Żadnego wsparcia, żadnej pomocy, żadnego zrozumienia dla skomplikowanej wtedy sytuacji zdrowotnej mojej i synków.

mikaa997 (offline)

19-02-2015 11:23:33

Wrocław
Uważam, że mamy bliźniąt powinny mieć zapewnioną lepszą obiekę przez państwo i większe ulgi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 49175.