Karmienie niemowląt do 12 miesiąca życia. Porady eksperta

Wysłane przez ewajagodzinska 

joani (offline)

24-03-2015 14:38:20

wojtaszek a o jakich słoiczkach mówisz, że "farbują"? chętni kupie na czarną godzinę. Jak nie chcesz tu robic reklamy, to napisz proszę na priv.
Ja nie do końca zgodzę się z tym, że mam się dostosowywać do świata, bo taki jest.... My sami ten świat tworzymy i o tym tez nie zapominajmy i miejmy wpływ na to co dobre i w miarę zdrowe.

wojtaszek (offline)

24-03-2015 17:35:25

Tarnów
joani nie reklamując ale ja najbardziej chwalę sobie słoiczki Gerber, marchewka zjedzona przez mojego synka pozostawia ślad na skórze, piękny pomarańczowy i wg mnie to jest naturalna marchewkasmiling smiley

basic2008 (offline)

24-03-2015 21:28:43

Ośno Lubuskie
Ale ten patent z siateczka- rewelacja smiling smiley Dzisiaj Jakso dostał bananka, ciamkolił az mu sie uszy trzęsły smiling smiley pozdrawiam smiling smiley

ewa1989m (offline)

24-03-2015 21:47:48

Biczyce Górne
Basic też byłam zadowolona z tych siateczek wogole o nich nie wiedziałam dopiero siostra mi powiedziała bo widziała u koleżanki synka, a wiele znajomych pierwszy raz coś takiego widzieli wiec nie wszyscy o tym wiedza.

MAMA (offline)

25-03-2015 11:19:45

Warszawa
Rozszerzanie diety dziecka to naprawdę gorący temat - wypowiedzi w dyskusji było dużo więcej, niż się spodziewaliśmy.

Przy przyznawaniu nagród braliśmy pod uwagę, tak jak zapowiadaliśmy, wartość merytoryczną postów i zaangażowanie w dyskusję - ale i tak wybrać osoby, które otrzymają nagrody było bardzo trudno. Zdecydowaliśmy się więc przyznać dwa dodatkowe wyróżnienia.

Traktorek TOMY otrzymuje Modzelka8.

Dwie pozostałe zabawki TOMY powędrują do użytkowniczek joannaeich oraz wojtaszek.

Użytkowniczki natula i basic2008 otrzymują niespodzianki - książkę wydawnictwa Jedność "Dzieci i zdrowe jedzenie - to nie bajka" oraz płytę z serii Muzyka Bobasa.

Laureatki prosimy o wysłanie mailem danych do wysyłki nagrody - na info@ebobas.pl

W tytule maila proszę wpisać Gorący temat DIETA DZIECKA, w treści - kompletne dane plus koniecznie portalowy nick.

Dziękujemy wszystkim za udział w dyskusji a już dziś otworzymy kolejną dyskusję na gorący temat!


basic2008 (offline)

25-03-2015 11:52:05

Ośno Lubuskie
Dziękuje smiling smiley Myslę, ze ksiązka bardzo nam się przyda, zarówno przy rozszerzaniu diety Jasia, ale tez bedzie pomocna przy zmianie nawyków Kuby. Pozdrawiamy serdecznie. Nawet nie sadziłam, jak takie dyskusje sa pomocne przy wychowywaniu dzeci. Ja przy okazji zaczelam tak naprawde czytac i inne artykuły i jestem naprawde pod duzym wrażeniem.
Pozdrawiam wszystkie mamy. Modzelka, Joannaeich, Wojtaszek bardzo mi pomogłyście smiling smiley

teresa211186 (offline)

25-03-2015 13:42:57

Niwki Książęce
Gratuluje dziewczyny. Świetne nagrody dla dzieciaczków.

wojtaszek (offline)

25-03-2015 13:53:31

Tarnów
Bardzo dziękuję za nagrodę -motylek jest śliczny i będzie u nas wisiał nad łóżeczkiem Wojtusia. Gratuluję wszystkim mamom i zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na inne temat na portalu E Bobassmiling smiley

joannaeich (offline)

25-03-2015 19:29:35

Gniezno
basic2008 także dziękuej za dyskusje. Bardzo sie , cieszę że istanieją takie fora. Gdzie człowiek może dowiedzieć się czegoś nowego. winking smiley

eBobas dziękuje za nagrodę. I czekam z niecierpliwością smiling smiley

Modzelka8 (offline)

25-03-2015 20:32:21

Biała Piska
Dziękujemy bardzo! Ale niespodzianka smiling smiley

Basic polecam się na przyszłość smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53203.