Prezenty od 6.miesiąca do roku

Wysłane przez izabellamazurek 

mikaa997 (offline)

04-03-2015 10:22:40

Wrocław
Polecem wszelkiego rodzaju piłki czy dmuchane walce, są to zabawki które stymulowały mojego synka najpierw do sięgania ich rączkami a później do raczkowania.

baska_a (offline)

15-12-2017 00:19:24

Bęben
dla półrocznego malucha fajne są wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne, bobaski kochają wszytko to co gra i przede wszystkim świeci. Fajne też są maty do zabaw, izolują chłód z podłogi i maluszek ma miłą powierzchnię do zabaw, właśnie kupiłam taką na ze sleepee na gwiadkę dla maluszka z rodziny. ( upewniłam się wcześniej czy już nie ma takiej maty)

etie (offline)

17-12-2017 23:27:31

Warszawa
W wieku od 6 mies. życia do roku, dziecko bardzo szybko się rozwija i potrzebuje różnych zabawek stymulujących bodźce. W tym czasie uczy się raczkować, siedzieć, chodzić, chwytać... U nas wiele zabawek sprawdziło się w tym okresie. Szczególnie miło wspominam krecika Chicco. Jest to sorter klocków, które dziecko dopasowuje do otworów na kopcu, a gdy to mu się uda krecik wyskakuje z otworu. Jest to zabawka językowa, co jest dodatkową zaletą, ale najwięcej radości sprawia poprawne wykonanie zadania. Dla mnie największą wartością jest to, że dziecko ćwiczy paluszki i poznaje zależność przyczynowo skutkową.

ostaszewska_milena (offline)

29-10-2018 16:24:54

Kraków
Idealne prezenty dla niemowlaków to gryzaki, kokoniki i kocyki. Sama dostałam kilka takich gadżetów dla malucha z tinystar.pl . Kokony są idealne do wspólnego spania z dzieckiem.

MalwinaGaj (offline)

09-04-2020 13:56:05

Chęciny
Super propozycje, na pewno pomogą wielu osobom smiling smiley Dużo inspiracji przy organizacji przyjęcia znalazłam również na tej stronie [link widoczny po zalogowaniu] polecam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548860, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53490.