Pokój przedszkolaka

Wysłane przez renatabaranska 

renatabaranska (offline)

22-04-2009 18:32:50

Jednym z kroków ku samodzielności przedszkolaka jest urządzenie mu pokoju, który będzie jego królestwem.

czytaj więcej

ma_rcelina (offline)

13-06-2013 19:32:35

proponuję odwiedzić sklep [link widoczny po zalogowaniu] - mają naprawdę wiele ciekawych propozycji zarówno dla małych, jak i tych większych już pociech. Na początku cena może zszokować, ale uwierzcie, są to wysokiej jakości produkty, których chyba nawet dzieci nie będą w stanie zniszczyć więc chyba warto

bylena1 (offline)

15-10-2014 18:45:44

Rybnik
Witam. Bardzo fajny artykuł.Ja mam dla Was pytanie. Mój przedszkolak jest bardzo aktywny i kreatywny w każdym wymiarze tego słowa heheheh więc chciałabym zeby w swoim pokoju mógł szkolic swoje pasje. Myslę o ścianach.pewnie coś takiego jest ale nie wiem jak sie to nazywa.Chciałbym żeby mógł po niej malować kredkami , farbami. kreda odpada bo dużo niepotrzebnego pyłu ale zmywalna ściana jak najbardziej, Jeżeli macie jakieś pomysły piszcie. Pozdrawiam smiling smiley

kasztanka2 (offline)

10-11-2014 10:19:18

Bartłomiejowice
Fajny pomysł z tym obniżeniem włączników światła, szkoda, że o tym nie pomyśleliśmy, gdy robiliśmy pokój dla synka. W sumie po 3 latach użytkowania pokoju już by się przydał remont i chętnie skorzystam z zamieszczonych w artykule pomysłów smiling smiley

JustynaM (offline)

06-11-2018 15:50:47

Warszawa
My właśnie jesteśmy po zmianie mebli, wybraliśmy polskiego producenta mebli drewnianych, Nizio Home: [link widoczny po zalogowaniu], są w kolorze szarym z kolekcji Simple: [link widoczny po zalogowaniu] Jestem zachwycona wykonaniem i stabilnością mebli, dla nas najważniejsze było, żeby wybrać meble, króre będą uniwersalne i długo nam posłużąsmiling smiley Polecam też bawełniany dywan, który można prać w pralce. Wszystko wybraliśmy w Nizio Home, mają teraz sklep na Wilanowie w Warszawiesmiling smiley

rewelka (offline)

16-04-2019 18:21:14

Nowa Wieś
Jak często pierzecie dywan z pokoju dziecka? Czy oddajecie go do tego typu firm- [link widoczny po zalogowaniu] ?

MagdaOlech (offline)

09-03-2020 10:52:24

Wrocław
Cieszę się, że znalazłam tutaj te porady. smiling smiley jestem akurat na etapie szukania łóżeczka i bardzo podobają mi się oferty z tego sklepu: [link widoczny po zalogowaniu]

Roksana13jj (offline)

30-09-2020 13:47:27

Katowice
Inspiracji można też poszukać na [link widoczny po zalogowaniu] gdzie podpowiadają jak zaaranżować pokój przedszkolaka.

kamyki_80 (offline)

09-11-2020 09:04:54

Wrocław
Ciekawe inspiracje, porady i recenzje znajdziesz na tym blogu: [link widoczny po zalogowaniu]
Zajrzyj, bo naprawdę warto winking smiley


kamyki_80
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 165, Posty: 18809.