Sześciolatek u dentysty

Wysłane przez izabellamazurek 

joani (offline)

21-01-2015 19:50:45

Myślę, że nie ma co czekać aż wszystkie zęby się pojawią,a znam takich rodziców, tylko juz od roczku reguarnie chodzić do dentysy a uniknie się wielu nieprzyjemności później. Na pewno nie należy traktowac tej wizyty jak czegoś niezwykłego, bo tak wiel ludzi panicznie podchodzi do tego i dzieci tą swoją nerwówką tylko straszy.

karolina_tomczak (offline)

01-05-2015 09:14:18

Najważniejsze,to wybrac fajnego stomatologa na pierwszą wizytę dziecka.Takiego z podejściem.Żeby dziecko się nie zraziło.

majkaaaaa (offline)

19-01-2016 19:06:13

Rynek
To super, że u tak małych dzieci wyrabiamy nawyk chodzenia do dentysty smiling smiley

Angua83 (offline)

13-05-2016 12:14:48

Katowice
I my mamy problem z uzebieniem u przedszkolaka. Niestety ani ja nie mam odwagi by syn dostał gaz rozweselający, a na komputerowe znieczulenie miejscowe wydawać nie chcemy, ani syn nie ma odwagi porządnie współpracować z dentystą i trzymać otwartą buzię dłużej niż 10 sekend. Problem jest ogromny. Ale czekamy na wypadanie mleczaków samoistne, chyba, że okaże się potrzbne wyrywanie, oby nie. Życzę powodzenia innym mamom w udzielaniu pomocy w leczeniu zębów swoich pociech.

Lilia85 (offline)

02-11-2020 12:58:09

Na Skotnicy
wybraliśmy się na wizytę zanim jeszcze zęby zaczęły się psuć. Na taki niby przegląd - wszystko pieknie ładnie itp.
Gdy trzeba było już coś robic i mała poczuła w buzi wiertła itp to płacz, ale nie uciekła. Dalięmy radę.
Potem tłumaczenia i nagrody i teraz juz jest ok

Anonimowy użytkownik (offline)

19-10-2021 13:45:05

Wczesne rozpoczęcie wizyt dziecka u dentysty jest bardzo dobre! Jakiś czas temu razem z siedmioletnim synkiem wybrałam się do centrum medycznego CortenMedic aby skorygować jego wadę zgryzu. Byłam bardzo zaskoczona delikatnym i fachowym podejściem lekarza do dziecka! Warto je przyzwyczajać do wizyt już od małego.

Karolina89n (offline)

29-04-2022 14:25:09

Piekary Śląskie
Ważne by trafić do dobrego stomatologa
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548880, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 76, Posty: 53397.