szukam wsparcia porady

Wysłane przez szafranka19 

szafranka19 (offline)

25-06-2012 00:44:40

Bartoszyce
hej słuchajcie straamy się z męzem o dziecko juz 3 może 4 miesiące. w zeszłym tygodniu test 3 dni pod rząd pokazał dwie kreski my w skowronkach. Mieszkamy w anglii więc oni ciąze uznaja powyzej 12 tygodnia.
Osttania miesiączka była 19 maja. Czyli od miesiączki wychodzi to 5 tydzień i jeden dzień. Natomiast przytulanca mielismy 1 czwerwca i wychodzi ze zapłodnienie miało miejsce okolo 2 czerwca. Czyli licząc ciąze od zaplodnienia jest to jakiś 3 tydzień.
Dziś miałam wizyte u lekarza w polskiej przychodni prywatnie. Usg nie pokazało mi upragnionej fasolki, a lekarz poiwedział, że wlaśnie nie widzi ciązy - czyli, że jest za wcześnie. Bądź ciąza jest słaba moze nastapic poronienie. Albo ciąża jest pozamaciczna. Natomiast na prawym jajniku znalazł torbiel który ma 2 cm.
Dziewczyny powiedzcie mi co mam myśleć mam czegoć dwa trzy tygodnie te czekanie mnie zabije sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jo2304 (offline)

25-06-2012 07:35:48

Lublin
Zrób test z krwi na HCG to hormon który wytwarzany jest w ciąży to Cię uspokoi i upewni.


Jaś jest już na świecie

szafranka19 (offline)

25-06-2012 14:15:10

Bartoszyce
ze by zrobic test z krwi musze miec skierowanie a takiego nie chca mi dac sad smiley
dziewczyny a czy moge byc w ciazy, a lekarz poprostu jej nie zobaczyl ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

25-06-2012 22:39:28

Niszczewice
Na BetahCG nie trzeba mieć skierowania, ale pieniążki już tak winking smiley

Testy ciążowe mogą fałszować wyniki. Uznaje się, że torbiele właśnie mogą (ale nie muszą) powodować wynik pozytywny testu, chociaż ciąży nie ma.
3 tydzień to za wcześnie, żeby cokolwiek było widać na USG, nawet w piątym nie zawsze coś jest. Chyba nie pozostało nic innego niż czekanie - ale propobuję zrobić betę i z wynikiem udać się do lekarza.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

SYLWUNIA8989 (offline)

26-06-2012 09:58:00

szafranka znam przypadek, kiedy to lekarz w 5 tygodniu nie widział zarodka był za malutki, ale w szóstym juz zobaczył. jedyne co mogę ci poradzić to także beta oraz cierpliwe czekanie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

28-06-2012 10:19:05

Bytom/Dublin
NIczym sie nie przejmujsmiling smiley U mnie ok 6 tygodnia lekarz nie zobaczyl nic. Nawet na zdjeciach USG jest pusto. Nawet pecherzyka ciazowego nie bylo. To samo mi powidziala, ze moze poronie, moze to pozamaciczna... chyba 9 dni pozniej musialam isc do lekarza, bo sie zle czulam i serduszko juz nowe we mnie bilosmiling smiley Ona sama powiedziala, ze jak test wykazal, ze jestem w ciazy to jestemsmiling smiley
Jezeli mieszkasz w anglii powinni miec tam testy clear blue, ja to w irlandii robilam, pokaze ci on ile tyg od zaplodnienia minelosmiling smiley
Co do tych badan, to jezeli u was jest tak samo jak u nas, to w ciagu calej ciazy krew zbadaja Ci raz. Masakra!

Ok, tak wiec powodzenia i czekam na kolejne wiadomosci!


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szafranka19 (offline)

04-07-2012 23:16:31

Bartoszyce
Słuchajcie dziewczyny bylismy w zeszlym tygodniu u GP ( lekarz rodzinny ) i prosilam o krew oczywiscie nie ....( prywatnie szukalam nigdzie nie robia ) prosba tez nie.Maz tlumaczy ze torbiel i to i to nic az wkoncu tak zaczelam tam krzyczec po polsku ze lekarz spojrzal sie jak na nienormlana ale wypisalpapier powiedzial ze wysle i ze trzeba czekac.Nie dokonca wiedzielismy ile ... ale wczoraj zadzwonil tel dzis bylam w szpitalu robili USG i 5 tydzien z hakiem dzidzia widoczna ale bardzo malutka. i nastepna wizyta za dwa tygodnie. Dziewczyny ciesze się jak cholera-mimo ze to druga dzidzia. Ale z mezem bardzo cheiliśmy. Powedzcie kiedy serduszko mozna uslyszec ?
( a jeszcze ciekawostka chcialam tlumacza - to powiedzieli ze musze zaplacic )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

04-07-2012 23:38:28

Niszczewice
Szafranka, przykro, że tak Cię potraktowali (nie znalazła się jeszcze na eBobasie chyba osoba, która by chwaliła angielską służbę zdrowia), ale najważniejsze, że będzie dzidzia!!

Gratuluję serdecznie!! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

szafranka19 (offline)

04-07-2012 23:51:47

Bartoszyce
narazie jeszcze nie podziękuje smiling smiley
Ale fakt służba zdrowia tutaj to...... besz komentarza
pomóżcie mi z suwaczkiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

06-07-2012 13:47:22

Gliwice
Dlatego nie ma to jak w Polsce.. smiling smiley Ale pomimo wszystkich trudności za 9 miesięcy będzie was czworo.. :*

P.S. U mnie też w 5 tygodniu lekarz ciąży nie widział.. winking smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548950, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.