wysypka - probowalam wszystkiego

Wysłane przez marzena2312 

marzena2312 (offline)

13-11-2014 12:26:43

Kraków
moja hania ma od jakiego czasu lekka wysypke na skorze, bylam u lekarza mowi ze to od proszkow ale uzywam specjalnego dla maluchow. Znacie moze jakis, który jest najbardzioej bezpoeczny i lagodny dla skóry? Moze jakies ubranka specjalne...juz sama nie wiem co robic. Co prawda nie jst ona jakas duza, lekkie zaczerwienienia i krostki ale to moje pierwsze dziecko i estem moze przewrazliwiona. Jak macie jakies pomysly to bede bardo wdzieczna za pomoc smiling smiley

makiatooo (offline)

18-11-2014 22:41:21

Kraków
Ja osobiscie używam proszku lovela i wg mnie jest naprawde ok. A jezeli chodzi o wysypki to moja siostra miala tez problem z maluchem i gdzies wyczytala ze dobre sa w takich wypadkach ubranka z bawełny organicznej. Nawet i podała link do sklepu internetowego zebym sobie sprawdziła nazywał się bodajże pepiq. Powiem szczerze ze nie probowałam, przejrzałam z ciekawości, maja fajne wzrory to prawda, siostra mówi, że świetna jakość i ubranka beda nosic dzieci jej dzieci grinning smiley Na pewno te ubranka sa bezpeczniejsze bo przy uprawach nie stosuje sie nawozów itp. Poza tym opieram się na opiniach siostry która jest doświadczona smiling smiley Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam smiling smiley

donnavito (offline)

22-11-2014 23:00:47

Iława
Nawet przy proszku dla dzieci trzeba dodatkowego płukania, na loveli jest to nawet napisane. A co do kąpieli, może warto kąpać co drugi czy trzeci dzien, tylko emolient lub kali , zero kremów, oliwek, ubranka luźno a jesli jest ciepło, wietrzenie skóry, czyli pampers i nic wiecej. Warto tez zwrócic uwage nato co sie je, jesli mama karmi piersią, może to alergia na cos z pokarmu.

Melaniaa (offline)

07-12-2014 23:50:07

Warszawa
Ja raczej piorę w bardzo delikatnych proszkach ubranka mojej córeczki, dodatkowo staram się też kupować ubranka tylko dobrej jakości, np. całe bawełniane. Na razie córcia nie ma żadnych problemów i mam nadzieję że tak zostanie smiling smiley

karolina7 (offline)

30-12-2014 22:31:37

Leszno
Możesz spróbować w proszku Dzidziuś badź płyn do prania Biały Jeleń smiling smiley


30.08.2014

klaubit (offline)

03-01-2015 14:39:09

Nowe Wierzbno
najlepiej jest patrzec wlasnie na sklad ubranek, bo czasem mozna sie zdziwicsmiling smiley

sloneczko19 (offline)

09-01-2015 21:42:41

Warszawa
a może córcia ma na coś alergie?
od proszku raczej malo prawdopodobne mi się wydaje..

monin84 (offline)

15-01-2015 18:56:10

Rosłońce
możliwe, że ma alergie, to trzeba sprawdzić, bo szkoda, żeby dziecko się męczyło... sad smiley

klaubit (offline)

15-01-2015 20:11:59

Nowe Wierzbno
w ubrankach są straszne dziwactwa, ostatnio było więcej elastanu niż bawełny... ;/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548980, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.