Jaki wózeczek ?

Wysłane przez Klotylda 

Sandra222 (offline)

26-07-2015 18:42:54

Białystok
Jezeli chodzi o lekki spacerówkę do bloku, gdzie trzeba sie troszkę pomęczyć z wnoszeniem i to całkiem długi okres to wybrałabym Mile z MaxiCosi. Dodatkowo leciutko się składa i zajmuje nie wiele miejsca i posiada piankowe kółka, które nie zaskoczą nas flakiem w połowie drogi smiling smiley

mamaeryka (offline)

14-11-2015 15:27:41

ja kupilam spacerówke z quinny, model yezz, cena dosyć wysoka, ale wózek z racji wykonania z materiałów wysokiej jakości wart swojej ceny, sama kiedys zachwycałam sie takze wygladem wizualnym tych wózków bo przyciagaja wzrok

mamikaro (offline)

07-02-2016 13:46:22

mowisz o tym modelu yezz air? bardzo ciekawy wyglad ma ten wózek ja jestem posiadaczka zwyklego medelu yezz w kolorze niebieskim. Jestem zadowolona z wyboru, bo wózek przyjemnie sie prowadzi, jest zwrotny i co najważniejsze bardzo lekki

haniakw (offline)

03-02-2020 09:21:14

Gliwice
Ciężko polecić dobry wózek, bo każdy patrzy inaczej na różne aspekty. U mnie dużo pomogła [link widoczny po zalogowaniu], jakoś lepiej go wypełniła niż ta fabryczna i dziecko stabiliej leży.

mamas (offline)

16-03-2020 15:52:08

Józefów
O widzisz to w mojej spacerówce xlandera jest idealna, do ciemnego wózka fajnie pasuje ta czerwona. Jak ją kupowałam razem z wózkiem to jeszcze była w promocji więc grosze za nią płaciłam

wolskaanit (offline)

22-04-2020 16:07:08

Nowa Wieś
Ja mam x-landera x-pulse on się fajnie sprawuję na różnorodnych nawierzchniach w mieście super i na wsi czy w lesie sobie elegancko radzi. Jest zgrabny, koła pianka z przodu i pompowane z tyłu, teleskopowa rączka. Do miasta to może bardziej x-cite ? On jest mniejszy i lżejszy i ma kubełkowe siedzisko co jest bardzo fajne moim zdaniem smiling smiley

Kornelkaa (offline)

04-08-2020 21:43:39

Warszawa
Jeśli chodzi o lekką i poręczną spacerówkę to polecam kupić z Anexa model air/x. Jest mega leciutka, kompaktowa, ekspresowo się składa, a po złozeniu zajmuje bardzo mało miejsca - idelana na podróże !

todarek12 (offline)

22-10-2020 08:09:05

Górna Niwa
Jeśli potrzebna będzie spacerówka, to polecam [link widoczny po zalogowaniu]. Jest solidnie wykonany i dobrze się go prowadzi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548830, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.