Nowa fura - czyli przesiadka do spacerówki

Wysłane przez Mysza 

Mysza (offline)

28-03-2009 19:48:56

Ozorków
Witam, wkrótce będziemy się przesiadać do spacerówki. Chciałabym aby wózek był lekki, na pompowanych kołach i w miarę niedrogi. Macie może jakieś typypytajnik Możecie coś polecić pytajnik





[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

28-03-2009 20:13:24

Wlkp
Hm jak lekki to nie na pompowanych kolach. Same te kola waza sporo. Ja mam spacerowke od Gondoli - Bartatine JEDO. Jest na pompowanych kolach, ale wazy okolo 11 kg calosc + dziecko. Przejezdze w niej troche a pozniej chce kupic MACLARENA QUEST SPORT. Jest lekki, fajny.. ale to jak juz niunia bedzie dobrze siedziec..

mulata (offline)

22-07-2009 10:59:50

Jmijeczka ma racje, spacerowki na pompowanych kolach sa ciezsze. Jezeli szukasz nie drogiej spacerowki to poszukaj z frmy Coneco maja duzyw wybor spacerowek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magda87 (offline)

04-08-2009 13:50:52

Wrocław
A ja teraz jestem na etapie wybierania spacerówki - chciałabym aby była przede wszystkim lekka, łatwa do składania, aby się mieściła spokojnie do bagażnika i cena w granicach rozsądku - ok. 500 zł max.
Czy ktoś mógłby coś doradzić ?

Ja osobiście upatrzyłam sobie coś takiego:

[link widoczny po zalogowaniu]

Czy któraś z mam używała takiego wózka ?


jmijeczka (offline)

04-08-2009 19:57:55

Wlkp
Ja mam Chicco Simplicity. Tu pisalam wiecej: [ebobas.pl]
W zasadzie w dalszym ciagu uzytkuje i zastrzezen nie mam.

Tego wozka co piszezsz nie uzywalam. Szczerze mowiac.. nie podoba mi sie.. i nie wiem czy bedzie praktycznym rozwiazaniem np. na podjazdach na schodach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 19:58 przez jmijeczka.

magda87 (offline)

04-08-2009 20:46:00

Wrocław
Właśnie nad schodami najbardziej się zastanawiałam, bo niestety ale muszę zjeżdżać wózkiem z pół piętra.
Dzięki za pokierowanie na odpowiedni wątek smiling smiley i teraz albo Espiro jet albo PP3 smiling smiley


jmijeczka (offline)

04-08-2009 21:43:41

Wlkp
Espiro Jet jest ok - kolezanka nim jezdzi.. PP3 nie mam zdania, nie znam itp.

Sympatyczna (offline)

04-08-2009 22:58:53

jmijeczka - koleżanka sympatyczna?? tongue sticking out smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

05-08-2009 07:01:04

Wlkp
Sympatyczna ta kolezanka tez tongue sticking out smiley Hehe ale tez kolezanka ktora ze mna na spacery chodzi.. a moze Ty pojedziesz? tongue sticking out smiley Hihi

hecatka (offline)

26-08-2009 00:05:41

Opole
Ja moja Ole przesadzilam do spacerowki jak miala prawie 4 miesiace. kupilam Peg perego pliko. Ola jak miala 3 miesiace to juz siedziala.

Wozek fajny, stabilny, latwo sie sklada, ale Ola jest duza i teraz jest dla niej na styk. wiec pewnie niedlugo znowu czeka mnie wydatek. Tym razem postawie chyba na jakiegos duzego (szerokiego) ale lekkiego maclarena smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548770, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.