Przepuklina pępkowa

Wysłane przez domina 

domina (offline)

14-06-2009 20:29:34

Szczecin
Witajcie!

Moja córeczka ma wystający pępuszek. Lekarze pediatrzy stwierdzili, że to przepuklina pępkowa. Wspominali o plastrowaniu ale mówili, że to niestety nie daje żadnych rezultatów. Napiszcie proszę jeżeli przytrafił wam się podobny problem i poradźcie jak się z tym uporać.


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

14-06-2009 20:38:16

dwoje moich dzieci miało wypukłe pępki i w obu przypadkach obyło się bez zabiegu, wystarczyło właśnie plastrowanie, u niemowląt jest to skuteczne, im większe dziecko, tym mniej...




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

malgorzatap (offline)

18-06-2009 21:54:22

Hjørring
równie skuteczne jest układanie na brzuszku - moi calymi dniami tak leżeli, obyło sie bez zabiegu (i bez plastrowania)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

jmijeczka (offline)

18-06-2009 22:03:00

Wlkp
I u mnie jest tak samo.. lezy w zasadzie caly dzien nie liczac spacerow - na brzuchu.. i faktycznie jak byla jaks przepuklinka na poczatku tak teraz nie ma po niej sladu.. mam nadzieje ze juz tak pozostanie grinning smiley

ana (offline)

19-06-2009 09:35:30

śląskie
U nas też jest przepuklina pępkowa.Lekarka z przychodni nie iwdziałą w tym problemu. Prywatnie dwóch nam zwróciło uwagę.
Teraz mamy czekać do 3-4 latek. Jak się nie wchłonie (choć już małe szanse) to zabiegsad smiley




"Będziemy szli - wbrew logice
powolnym marszem całe życie
będziemy mówić, że już dosyć
i dalej, dalej, dalej kroczyć ..."

domina (offline)

19-06-2009 09:35:41

Szczecin
Dzięki za wpisy smiling smiley
Jak załatwić te plastry? To są jakieś specjalne plastry? Muszę iść z małą do hirurga?
Jeżeli chodzi o leżenie na brzuchu to w ciągu dnia jest to niemożliwe bo mała ciągle raczkuje i nie da się położyć. W nocy czy na drzemce sama kładzie się na brzuch /choć nie zawsze/


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-19 09:38 przez domina.

jmijeczka (offline)

19-06-2009 09:41:33

Wlkp
Plastry nazywaja sie POROFIX. Sa do kupienia w aptece bez recepty. Jest tam dokladna instrukcja jak je uzytkowac.

domina (offline)

19-06-2009 21:55:04

Szczecin
Dziękuje bardzo za pomoc, kupię te plastry, oby pomogły..

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

20-06-2009 10:05:02

Domina - mam jeden nówka sztuka, mogę wysłać gratis smiling smiley daj namiar na prv smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

domina (offline)

22-06-2009 19:49:46

Szczecin
Chętnie skorzystam
Napiszę do Ciebie
z góry dziękuje
do miłego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-22 19:52 przez domina.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548780, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.