Szczecin Szpitale

Wysłane przez diogeneska 

diogeneska (offline)

09-12-2009 14:25:54

Szczecin
Który szpital jest najlepszy w Szczecinie?










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 14:26 przez MAMA.

ania233 (offline)

22-12-2009 15:17:45

szczecin
ja tez chciłabym sie czegos dowiedziec na ten temat
słyszałam ze w policach jest super nowoczesnie i wogóle ale połozne i pielegniarki niezbyt miłe ale czasem niezbyt miła połozna jest w stanie szybko zmobilizowac do pracy !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosiula_85 (offline)

20-01-2010 20:22:26

Starogard Gdański
Witam. Rodziłam we wrześniu 2009 w szpitalu na pomorzanach i jestem zadowolona. Lekarze i personel Ok. Do szpitala trafiłam 2 dni przed porodem ponieważ byłam już po terminie. warunki sa całkiem dobre co prawda wszystko nie jest nowoczesne ale da się wytrzymać,w końcu chodzi tu o dobro dziecka a nie o wystrój pokoju czy łazienki młody kozak Jeśli macie taką możliwość polecam wykupienie sobie prwatnego pokoju. Kosztuje to 100 zł za dobę i można tam przebywać cały czas z mężem. Warunki tam są super. Duże sypialne łóżko, własna łazienka z prysznicem, tv, szafki. Jesli chodzi o sam poród to też nie mogę narzekać smiling smiley położne były super, pomagały mi tylko jak mogły mimo tego, że rodziłam z mężem. opieka lekarska po porodzie na 5+ Częste kontrole i pytania "czy wszystko wporządku?", "czy można w czymś pomóc", "proszę pytać jak czegoś pani nie wie" itp. Panie które opiekowały się dzidzią po porodzie wszystko dokładnie tłumaczyły co robią z maluszkiem, na jakie zabierają go badania i szczepienia. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu i mogę go z czystym sumieniem polecić innym kobietom smiling smiley

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

fruzia (offline)

24-02-2010 12:02:09

dielheim/szczecin
Witam ,rowniez polecam szpital na pomorzanach,rodzilam tam 2 -je dzieci i bardzo bylam zadowolona z opieki personelu ,jak i lekarzy,wim rowniez ,ze szpital w zdrojach jest dobry,,,pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

11-03-2010 14:49:05

Szczecin
Szpital na Pomorzanach odpada, z powodu zamknięcia oddziału położniczego z powodu sepsysad smiley już sama nie wiem gdzie odbędzie się mój poródpozdrawiam






Anielica (offline)

14-03-2010 19:28:03

Ostrołęka
Rodziłam w Zdrojach, poród trudny bo kleszcze a personel naprawde super. Opieka po porodzie i laktacyjna na poziomie. Polecam!




Niezapominajka (offline)

20-04-2010 21:55:28

Szczecin
Cześć dziewczyny!!!
Ja dopiero na początku drogi jestem, ale też się zastanawiałam czy wybrać lekarza pod szpital, w którym chcę rodzić. W zeszłym roku moja kuzynka rodziła w Zdrojach i było ok. Od grudnia w Policach jest Klinika Matczyno-Płodowa i podobno świetne warunki i cała załoga się zmieniła. Ordynator poszedł do Zdroi chyba z załogą, więc w sumie to trudno powiedzieć jak teraz jest w Zdrojach a jak w Policach.
Diogeneska świetne zdjęcie - ja też chcę mieć Tośkę, trzymam za Ciebie kciuki. Za pozostałe dziewczyny teżsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

avon76 (offline)

26-04-2010 10:41:39

Stargard Szczeciński
i ja mam ten sam problem..gdzie rodzic?cały czas sie zastanawiam nad Policami:-).termin mam na koniec maja.




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

25-05-2010 17:18:00

stare brynki
witam. mam na imie Agata. ja rodzilam w 2006 roku w Zdrojach. co do porodu to nie mam zastrzezen mialam wspaniele polozne. ale po dwoch godzinach z porodowki zawiezli mnie z moja kruszynka do pokoju i wtedy sie zaczelo.sad smileysad smiley pielegniarki wogole nie informowaly cie co sie dzieje z twoim dzieckiemsad smiley akurat zabrali mi mala do inkubatora bo cialko jej sie ochlodzilo pytalam z tysiac razy czemu tam ona jest to mi nie odpowiedzaly. wogole nie interesuja sie tam malutkimi pacjentamisad smiley nie pomagaly przy niczym zeby umyc malutkie malenstwo, nie chcialy nawet do karmic mi malej(bo ja wogole nie mialam pokarmu dopiero po 3 dniach mialam go az za duzo). takze taka jest moja opinia o Zdrojach. co do porodu to okismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

25-05-2010 17:18:53

stare brynki
takze dziewczyny zastanowcie sie dobrzesmiling smileysmiling smiley moge prosic o glosiki smiling smiley??? [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548720, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 103, Posty: 349.