Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Wysłane przez annwie 

annwie (offline)

18-12-2009 17:25:53

Łódź
Kochane forumowiczki,
przestrzegam wszystkie przyszłe rodzące mamy przed tym szpitalem. Zawsze myślałam, że to najlepszy szpital w Łodzi i .... jakże bardzo się pomyliłam. Poród tam to tragedia i jedna wielka droga przez mękę. Zero przygotowania i zero organizacji. Porodówka to podłużna sala oddzielona ściankami, zawiarająca chyba 5 stanowisk. Wszystkie kobiety rodzą razem, słyszą krzyki innych kobiet - coś masakrycznego. Zero intymności i skupienia w tak ważnej chwili. Położne - jeszcze gorsze. Dzięki nim właśnie nie nauczyłam się przystawiać diecka do piersi choć były z tym bardzo duże problemy, pierwsza doba bez przewijania dzieci, a prósba o pomoc w odciągnięciu pokarmem laktatorem skończyła się słowami, że jest on popsuty i trzeba go wyrzucić. W nocy nie ma nikogo na sali, dyżurka zamknięta a kobiety chodziły z dziećmi na ręku z celu poszukiwania położnych i pielęgniarek po korytarzu.
NIECH NIKT TAM NIE RODZI !!! - chyba że nie chcecie karmić dzieci piersią i wszystko wiecie o pilęgnacji maluszka, np macie już kolejne dziecko oraz nie interesują Was informacje o stanie zdrowia dziecka.

Monika76 (offline)

11-02-2010 19:21:20

Łódź
Ja tam miałam poród, przez cesarskie cięcie ale najpierw leżałam na porodówce. Faktycznie nieprzyjemne te boksy do rodzenia....Z trudem wdrapałam się tam na łóżko porodowe, z wielkim brzuchem i spuchniętymi nogami, na serio obawiałam się, że nie dam rady, ale położna patrzyła na moje wysiłki ze stoickim spokojem. Potem było cięcie i chwila spokoju na sali pooperacyjnej. I to był jedyny moment na oddech bo pobyt na oddziale noworodkowym wspominam jako koszmar. Do tego stopnia, że kiedy w dzień kiedy miałam wychodzić do domu i miałam ze zmęczenia problemy z sercem (cięcie też z tego powodu) to wcale się nie przyznałam, bo nie wytrzymałabym tam ani godziny dłużej. Położne były różne, jak to z ludźmi, ale organizacja kiepska, mało łazienek, ciężko było prosić o pomoc, bo mało personelu. No i jeszcze kulejąca biurokracja. Mam dwa nazwiska, i mój synek miał przez trzy dni wpisane nazwisko mojego byłego męża (obecny raczej nie był tym zachwyconywinking smiley ) bo panie z biura czy z izby przyjęć, nie wiem, nie mogły pojąć jak to jest, i zmieniły dane dopiero po ciężkiej awanturze....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alma23 (offline)

23-11-2010 18:59:11

Rodziłam tam za pierwszym razem. Trafiłam na salę do porodu rodzinnego, a więc warunki były niezłe. Położna bardzo mi pomagała.Cały poród trwał dość długo (ok.11 h) i niestety były komplikacje (niuncia miala problemy z oddychaniem ), ale powiem wam jedno gdyby nie ten szpital nie wiem czy moja rybka byłaby zdrowa. Może warunki nie są idealne, chociaż ja nie narzekam.Najważniejsze że dziecko wróciło do normy i jest zupełnie zdrowe.Teraz jestem po raz drugi w ciąży i też będę tam rodziła, wszystko jest ok. (za pierwszym razem też do samego końca wszystko było w porządku ), ale wiem że gdyby cokolwiek się zadziało stoi za mną szpital z dobrym zapleczem czego nie mogę powiedzieć o innych szpitalach w Łodzi, coś o tym wiem ,jestem z branży medycznej.

jgrabo01 (offline)

02-05-2012 20:57:22

Krosno
Ja rodziłam w tym szpitalu (dodam że mam do Łodzi 350 km) i jestem bardzo zadowolona. Dzięki lekarzom z tego szpitala moja córeczka dziś jest zdrowa. Poród był możliwy jedynie przez cesarskie cięcie, i moja pani ginekolog powiedziała, że w mojej miejscowości nie poradziliby sobie z moim przypadkiem tak dobrze jak tam. Jak bym mogła jeszcze kiedys rodzić to chciałabym w Łodzi.

sandrus1910 (offline)

16-05-2012 11:40:59

Łódź
Ja również rodziłam w Centrum Zdrowia Matki Polki. Lekarze z tej placówki uratowali życie mi i mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna im. Zapewnili mi opiekę i pomoc jakiej nie mogli mi zapewnić lekarze ze szpitala im.Madurowicza... Drugie dziecko też zdecydowanie będę rodzić w centrum.

Patrysia1201 (offline)

15-02-2013 22:08:08

Pabianice
szpital matki polki jest dobry jezeli jest zagrozenie zycia dziecka lub matki, takto to tam liczy sie tylko ilosc porodow a nie opieka nad swiezo upieczona mamusia i dzidzusiem.





[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 103, Posty: 349.