Szpital BĘDZIN

Wysłane przez capuccino28 

capuccino28 (offline)

20-04-2013 08:49:55

Dąbrowa Górnicza
OBYDóch moich synków rodziłam w szpitalu w Będzinie w 2008 i 2012r,Położne tam pracujące są super,opieka dobrasmiling smileysmiling smiley

anu808 (offline)

12-07-2014 02:13:15

Katowice
Z tego co czytałam w opiniach różnych, faktycznie mimo że warunki sanitarne ponoć nieciekawe, opieka ponoć jest dobra, ale mimo że mam najbliżej, to zrezygnowałam na rzecz prywatnego na Łubinowej w Katowicach.
Ale wystraszyło mnie to, że na początku ciąży trafiłam do gabinetu chyba na oddział ginekologiczny (?) (nie wiem do końca, bo byłam roztrzęsiona, świeżo miałam odebrany wynik beta HCG i miałam strasznie niskie ciśnienie i lekarka rodzinna wystraszyła mnie trochę wysyłając na pogotowie) krótko mówiąc- SILENT HILL po polsku, wyposażenie i wystrój z lat 80' jeśli nie starsze, stał tam siermiężny fotel ginekologiczny, wiem że to nie jest najważniejsze, ale nie wzbudzało to zaufania. Zero aparatury, lekarz chciał mnie zbadać, założył rękawiczkę, byłam zbyt spięta to wzruszył ramionami że ''za wąsko rozstawia pani nogi'' i napisał, że ....wszystko jest w porządku. grinning smiley Na izbie przyjęć dopiero mi zrobili EKG, ale byłam tam wysłana z podejrzeniem zagrożenia ciąży,a tu ZERO sprzętu diagnostycznego. Oddział położniczy też tak wygląda?

sulejowek03 (offline)

10-12-2014 14:57:15

Szczecin
Wiele dobrych szpitali z profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską jest w Łodzi. Polecam wszystkim którzy mieszkają w Łódzkiem, bo tam warto odbyć swoje porody.


Mam [link widoczny po zalogowaniu] i niedługo robię [link widoczny po zalogowaniu] na stałe.

magdaa1a (offline)

05-01-2015 10:30:03

Nowa Wieś
ciężko wybrać odpowiedni szpital bo bardzo dużo zależy od personelu










[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

16-01-2015 10:19:49

Ja polecam szpital w Pyskowicach koło Gliwic, przyjezdzaja tu ludzie z calej Polski. Nasz szpital kilka razy zajal drugie miejsce w Polsce w plebiscycie RODZIC PO LUDZKU.
Przy okazji chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! A wszystkim przyszłym mamo życzę szczęśliwego rozwiązania!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 1890, Posty: 5136, Użytkownicy: 5900.
Ostatnio dołączył/a pure3065.

Statystyki tego forum
Wątki: 584, Posty: 1493.