Ginekolog - Warszawa

Wysłane przez Klaudia 

Anonimowy użytkownik (offline)

09-11-2015 09:41:00

ania wu to sprawdz na dokumentach winking smiley nie mozesz kogos polecac kogo nie znasz hehhe ja szukam kogos kto specjalizuje sie w zakladaniu szwów kolezanka ma problem z krótką szyjką a teraz już musi leżeć pomimo że to 10 tydzien sad smiley

majkaaaaa (offline)

19-01-2016 19:04:36

Rynek
Również szukam

mlodamama76 (offline)

04-12-2019 10:46:00

W centrum medycznym Balumed przyjmuje kilku dobrych gineologów, którzy specjalizują się w prowadzeniu ciązy:
[link widoczny po zalogowaniu]

Najlepiej zapisz się na wizytę i zobacz sobie sama czy odpowiada Ci podejście lekarza czy nie. To Ty musisz być zadowolona

Dodam,że mozna tam wykonać również usg s3/4d bo maja nowoczesny sprzęt.

Linki do strony kampanii:

mamas (offline)

25-03-2020 13:43:23

Józefów
Ja mogę polecić ginekologów ze szpitala medicover, zwłaszcza jak macie problemy z endometriozą, jestem pod opieką dr Jacko ale tam ogólnie są najlepsi specjaliści od tego schorzenia, potrafią nawet robić zabiegi takie bardziej skomplikowane których nie zrobisz w ramach nfz

Kamilka32 (offline)

21-01-2022 16:26:28

Zielona Ulica
Ja długa szukałam zanim znalazłam dobrego ginekologa dla siebie. Zmagam się z różnymi problemami więc nie było to łatwe. Teraz chodzę na wizyty do doktora Marcina Dudy, do centrum Babka Medica na ulicy Słomińskiego. Pan doktor w końcu potraktował mnie poważnie i moje schorzenia.

kanda (offline)

31-01-2023 13:11:06

Częstochowa
Zapytajcie o dostępność doktor Poręckiej w Renort. Wiem, że ma duże zainteresowanie, ale się nie dziwię, bo jest miła, zaangażowana, chodzi się do niej z przyjemnością. Nie spędzam wieków w kolejce, gabinet jest porządnie wyposażony, a przede wszystkim - zawsze mogę liczyć na jej pomoc i chwalę to sobie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 52, Posty: 198.