okulista dziecięcy

Wysłane przez dzidzia11 

dzidzia11 (offline)

16-08-2017 21:20:11

Hej mamusie smiling smiley Mam mały problem syn ma 4 latka czasami wydaje mi się że źle widzi. Czy byliście w takim wieku z waszym dzieckiem na badaniu wzroku, co sądzicie o spectrum we Wrocławiu warto tam pójść z Dzieckiem?

fiko2 (offline)

07-06-2018 15:57:25

Krupa
Jeśli chodzi o Wrocław to bardzo dobry okulista to pani Helena Kozłowska [link widoczny po zalogowaniu] Mój kuzyn tam chodził ze swoim dziećmi i bardzo sobie chwalił, więc przekazuję dalej info.

Bobolino (offline)

26-06-2018 13:43:34

Jankowo Gdańskie
Myślę że powinnaś udać się do okulisty moja kuzynka miała na przykład wadę wrodzoną i dużą wade, a poszli z nią dopiero jak miała 6 lat

Lucynka (offline)

19-10-2018 21:04:45

Warszawa
Cytuj
dzidzia11
Hej mamusie smiling smiley Mam mały problem syn ma 4 latka czasami wydaje mi się że źle widzi. Czy byliście w takim wieku z waszym dzieckiem na badaniu wzroku, co sądzicie o spectrum we Wrocławiu warto tam pójść z Dzieckiem?

Co niepokojącego zauważyłaś u swojego synka, że zdecydowałaś się iść do okulisty? Mój maluszek czasami lekko zezuje, ale jest jeszcze malutki, ma kilka miesięcy i są opinie, że to minie, że z tego wyrośnie ale ja już teraz chyba wolałabym to skonsultować ze specjalistą.

czesia (offline)

24-01-2019 18:03:01

Jeśli masz wrażenie, że Twoje dziecko gorzej widzi albo zaczyna zezować to koniecznie musisz udać się do lekarza. Ja z moim dzieckiem chodzę do Enel-med.My akurat leczymy się w Łodzi (cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/oddzial-manufaktura-lodz-p9HdQp) ale z tego co kojarzę mają sieć swoich placówek na terenie całej Polski. Moja mała ma małą wadę wzroku ale było dla niej ogromny cios i trudno było przekonać ją do noszenia okularów bo była jedyna w przedszkolu. Na szczęście udało nam się trafić do bardzo miłego pana optyka, który cierpliwie pozwalał jej przymierzać kolejne pary okularów i sobie tylko znanymi sposobami przekonał do noszenia okularów. Teraz już coraz więcej nawet małych dzieci nosi okulary więc na pewno łatwiej jest jej zaakceptować fakt że ma wadę wzroku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-24 18:15 przez czesia.

Lucynka (offline)

15-03-2019 20:52:57

Warszawa
Dzięki za info. Oczywiście zgłosiliśmy problem lekarzowi, na szczęście trafiliśmy na dobrego okulistę, który zrozumiał że się martwimy i profesjonalnie podszedł do sprawy, w ostateczności odesłano nas do domu. Potwierdzono, że maleństwu trochę oczko ucieka ale jeśli nie będzie się pogłębiać to na razie obserwujemy i czekamy. Teraz mamy przyjść na wizytę jak skończy półtora roku. Zobaczymy jak to będzie...

jarzebina (offline)

19-03-2019 00:26:39

Leszno
Cytuj
dzidzia11
Hej mamusie smiling smiley Mam mały problem syn ma 4 latka czasami wydaje mi się że źle widzi. Czy byliście w takim wieku z waszym dzieckiem na badaniu wzroku, co sądzicie o spectrum we Wrocławiu warto tam pójść z Dzieckiem?
Warto, polecam dr Turską. Świetny specjalista dziecięcy. I uważam, że warto iść z kilkulatkiem. Wiele wad da się wyleczyć, jesli są odpowiednio wczesnie wykryte.

Lucynka (offline)

22-03-2019 14:11:42

Warszawa
Z czterolatkiem jak najbardziej, chodzą nawet z młodszymi dziećmi. Spektrum to dobry wybór. Co niepokojącego zauważyłaś u dziecka, że postanowiłaś teraz iść do okulisty?

jarzebina (offline)

25-03-2019 22:37:03

Leszno
To wiek przedszkolny, dziecko pewnie więcej rysuje, koloruje, pewnie większość z nosem w kartce. Tak przynajmniej było u nas. Na szczęście już jest coraz lepiej, wazne, zeby w porę zareagować.

marlena09 (offline)

26-04-2021 15:04:31

Warszawa
Jesli mieszkacie w Krakowie to na pewno moge polecić tego okulistę [link widoczny po zalogowaniu]
Poza tym w tym salonie kupicie wszystko to co jest potrzebne, jesli chodzi o soczewki okularowe, oprawki.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548630, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 32, Posty: 130.