Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

gianka (offline)

05-05-2014 09:36:04

Katowice
Hej, jestem mamą 9 miesiecznej Beci, a kilka dni temu dowiedziałam sie, że za pare miesiecy zamieszka z nami kolejny mały Ktoś. Może są tu jeszcze jakieś mamusie styczniowych dzieciaczków. Mam wszystko na świerzo, wiec moge też coś pomóc, podpowiedzieć. Fajnie bedzie przeżywać wspólnie ten wyjątkowy czas.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Majena (offline)

08-05-2014 11:27:17

Darłowo
hej gianka ja tez od dobrego tygodnia wiem, że zostane mamą po raz drugi.Mam juz 4-ro letnia córeczkę. Czekam jeszcze na potwierdzenie u lekarza, 15.05. i juz bedzie można snuć jakies planysmiling smileyTermin wyliczony na podst ostatniej meiisaczki, to 09.01.2015, pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gianka (offline)

08-05-2014 20:51:15

Katowice
Witaj Majena! Gratulacje! Też czekam na wizyte u gina. Umówiona jestem na wtorek. Termin z OM mam na koniuszek grudnia, ale owulacje miałam opóźnioną o ok 2 tyg i myśle, że właściwy termin na ok 10 stycznia bede miała.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-08 20:55 przez gianka.

Majena (offline)

09-05-2014 15:19:48

Darłowo
gianka dzieki za gratkli, ja z radoscią chce jeszcze poczekac do wizyty, ale wszystko wskazuje na to ze bedzie oksmiling smiley Tobie takż egratuluję, mam nadzieję że pojawi się tutaj więcej styczniowych mam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gianka (offline)

13-05-2014 13:21:54

Katowice
Po wizycie u lekarza mam potwierdzenie na 100 %. Jestem w ciąży. Według USG to 5 tydzień. Na razie jest wszystko w porząku. Kolejny termin to 3 czerwca. W tedy będzie jużwidać dużo więcej. Nasze dziecko, to teraz taka jagódka smiling smiley
Też mam nadzieję, że będzie nas więcej, ale styczniowe mamusie dopiero dowiadują się, że będą mamami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Majena (offline)

16-05-2014 10:54:01

Darłowo
hej gianka gratuluje potwierdzenia pozytywnegosmiling smileyna kiedy masz tremin?
ja tez zaliczyłam wczoraj wziyte u ginka, u mnie zaczął się 7 tc, serduszko bijesmiling smileytakż ejuz napewno moge pwoeidziec,że jestem w ciążysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pawelmat33 (offline)

16-05-2014 16:51:38

Podgórze
Bardzo gratuluje. Jest to dobra wiadomość.


Częsty [link widoczny po zalogowaniu], może źle wpłynąć na zwierzęta.

gianka (offline)

19-05-2014 10:09:52

Katowice
Majena, trudno mi do końca stwierdzić na kiedy jest mój termin. Po poprzedniej ciąży miałam tylko 1 okres i cykl był przedłużony. Według moich indywidualnych wyliczeń będzie to między 6 a 14 stycznia. Z usg jeszcze nie wiem, bo mi lekarka nie wyliczyła. 4 czerwca ide na badania do mojego ginekologa prowadzącego to mi pewnie powie. Miejmy nadzieję, że się jeszcze ktoś u nas pojawi na styczniówkach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MagdaLena22 (offline)

19-05-2014 21:37:43

Bydgoszcz
A więc witam Was i ja smiling smiley Również niedawno dowiedziałam się że zostanę mamą po raz pierwszy smiling smiley
Termin gin wyznaczył mi na 5 stycznia smiling smiley Pozdrawiam Was serdecznie smiling smiley

gianka (offline)

19-05-2014 21:57:38

Katowice
MagdaLena22 witaj i gratulacje! Napisz koniecznie coś o sobie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-19 21:58 przez gianka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.