MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Marzena17174 (offline)

08-03-2016 16:27:57

Leżajsk
Jutro okulistasad smiley tak sie boje tego badaniasad smiley bede plakac razem z bartusiemsad smiley
A i lekarz kazal corcie w marcu zostawic w domu bo terax jest najwiekszy wysyp wirusow a dla bartusia nawet osoba z katarem jest zagrożeniem


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

08-03-2016 16:29:10

Łódź
Czesc Dziewczyny
My nadal w szpitalu. Wypis nam na piatek planuja takze to jeszcze potrwa. Sory ze slabo pisze ale przez ten problem z karmieniem mam malo czasu dla siebie, bo po kazdym przystawianiu ciagle jest mieszanka i sesja z dojarka. Jak cos to lovi prolactis calkiem fajny sie wydaje.




[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

08-03-2016 16:37:14

-żarnówka
Tak marutka jutro mam wizyte na 10.
Bylam dzis u poloznej na pogadance w sprawie laktacji i onaturalnych sposobach przyspieszenia porodu.
Kupilam olejek rycynowy i mam wypic pol szklanki soku pomaranczowego i lyzke olejku 21 marca rano . Powiedziala ze jak ma sie ruszyc to powinno podzialac i w nocy powinnam jechac do szpitala. 22 ma dyzur moj lekarz.
Chyba ze jutro na wizycie gin powie ze nic nie wskazuje na to zebym urodzila wczesniej to dam sobie spokój.
Tylko strasznie boje sie wywolania i wole tego uniknąć.
A jeszcze mam smarowac sutki maltanem i masowac

marutka (offline)

08-03-2016 16:41:57

Anszelik-- mysle o Tobie, ale nie chce Ci przeszkadzać , bo wiem, ze masz teraz co innego na glowie, wiec nie molestuje Cie SMS-amiwinking smiley Pisz jak tylko bedziesz miała chwile!

Marzena- to dobrze, ze dzisiaj z Barusiem lepiej! No i faktycznie pieknie przybiera na wadzesmiling smiley A tym badaniem oczu nie denerwuj sie, bo Barusiiwi bedzie sie udzielał Twoj stres i bedzie jeszcze gorzej! Pomysł sobie, ze to tylko chwila, a potem w domku go utulisz i wycalujesz, a on nic z tego nie bedzie pamietać! Trzymaj sie i obyście do żadnego szpitala nie musieli iść!


marutka (offline)

08-03-2016 16:45:45

Ja tez chce urodzić 22, bo to urodziny mojego meza, a do tego przed świetami!
O tym olejku słyszałam,ale nie wiem czy potrafiłabym to przełknąć, a poza tym słyszałam, ze niektóre dziewczyny miały po nim potworne rozwolnienie ... Chyba bym sie bała!


Marzena17174 (offline)

08-03-2016 17:07:43

Leżajsk
Moja babcia uzywa tego plejku wlasnie na przeczyszczenie ale ona pije lyzeczke i ma rewolucjesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

08-03-2016 19:17:40

-żarnówka
Chyba za ryzykuje z tym olejkiem. Przynajmniej bede miala oczyszczony orgsnizm na swietadziecko z grzechotką

marutka (offline)

08-03-2016 19:44:15

Stefanka- tylko, żebyś świat w wc nie spędziła LOL
Daj znac jutro po wizycie! Masz usg?

Ciekawe jak Asia?!

byNika- i co, podjelas jakaś decyzje?

nika1987- jak synus?


ameluchaklucha (offline)

08-03-2016 20:36:34

Kostrzyn
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie moją córeczką. I mnie faktycznie z tą zgaga się sprawdziło. Amelka jak dla mnie jest kruszynka.
Kocham Ją nad życie. Niestety nie byłam w stanie nauczyć się karmić piersią i po zmianie mleka ze szpitalnego w domu tzn. po Enfamilu na Bebilon Pro Nutria mamy już kolki


[link widoczny po zalogowaniu]

ameluchaklucha (offline)

08-03-2016 20:40:46

Kostrzyn
Dalszy ciąg postu.
Pediatra zalecił nam zmianę na jeszcze inne mleko Babilon Comfort.
W najbliższym czasie czekają nad wizyty u ortopedy z tą rączkę i neurologa po vacum.
Wyszlysmy w sobotę bo ja po vacum a Amelka była naświetlania bo wyszła zoltaczka.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1549020, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.