Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

kaarolinaa246 (offline)

27-01-2016 20:03:46

Zapraszam do wątku przyszłe mamy z terminem na Październik winking smiley
Wiem że to trochę za wcześnie, ale u mnie pokazały się dwie kreseczki i termin odpowiada na październik.
A może są mamy które planują teraz fasolkę również zapraszam winking smiley
Pozdrawiam mama 2,5 letniej córeczki Ani winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

02-02-2016 08:13:01

Leverkusen
Hej Karolina smiling smiley
Jestem Marta i mam prawdopodobnie 6 tyg ciąży i chciałabym dołączyć do grupy smiling smiley
Jestem mamą dwóch córeczek 5 i 6 lat. W poprzednich ciążach też pisałam na e-bobasie i wspominam ten czas bardzo miło. Dlatego też mam nadzieję, że nasz wątek będzie tak samo sympatyczny i dołączą szybko do nas kolejne przyszłe mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-02 08:53 przez martik.

olka90 (offline)

03-02-2016 20:48:50

Trakt
Hej dziewczyny
jestem w 6 tyg ciąży. Wczoraj byłam u ginekologa któty zapisał mi luteine i duphaston poniewaz pojawiło się delikatne plamienie. Uspokajał mnie ze z maleństwem jest wszystko ok ciąza rozwija sie prawidłowo i kazal lezec do konca tygodnia.

czy jakaś z was miała podobny problem i jak to wyglądało u was bo mimo wszystko jednak sie martwie?

martik (offline)

04-02-2016 09:07:08

Leverkusen
hej Olka90 . Ja w drugiej ciąży byłam na usg w 7 tyg. Lekarz mi powiedział, że jest 7 tydzień ale dziecko wygląda na 5. Serduszko biło. Dzień później dostałam plamienie,znów poszłam do lekarza. Zapisał mi duphaston ale niestety dzień później poroniłam. Jeżeli u Ciebie z maleństwem ok, to może to tylko zwyczajne plamienie,zdarza się na początku ciąży u niektórych kobiet. Nie martw się bo tylko spokój może Wam pomóc. Na pewno Ci przejdzie i dzidzia urodzi się zdrowa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

tynka03 (offline)

06-02-2016 10:47:39

Już październik smiling smiley Gratulacje dziewczyny smiling smiley szczególnie martik... znowu będziemy miały dzieci z tego samego roku smiling smiley Olek dziś kończy 4 tygodnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

09-02-2016 16:03:18

Leverkusen
Hej Tynka03 smiling smiley to Ty jeszcze mnie pamiętasz? ja Tobie też gratuluję smiling smiley jak widzisz,my dopiero początek smiling smiley
Muszę zajrzeć do Twojej galerii smiling smiley
Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

lonka (offline)

09-02-2016 19:33:09

Hej Dziewczynki, nieśmiało dołączam ...
Robiłam dwa testy przed terminem @, ale wyszły negatywnie.
Teraz czekam, @ się spóźnia, ale jestem prawie pewna, że czułam implantację.
Poza tym, moja piąta ciąża to by była, więc trochę przeczucia chyba mam.
Mamy tylko jedną córeczkę Karolinkę i bardzo chcemy żeby miała rodzeństwo TUTAJ, bo w Niebie to już pół drużyny piłkarskiej się nią opiekujesmiling smiley

Do lekarza wybieram się 18.02. Pewnie nic jeszcze nie zobaczy, ale muszę dostać leki. A potem co tygodniowe USG w szpitalu i STRES czy zobaczy zawiązki płodu, czy rośnie beta ...
Trzymajcie kciuki, ja zapewniam o tym samym smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

10-02-2016 11:34:10

martik - pamiętam, pamiętam smiling smiley super że dziewczynki będą miały, rodzeństwo - wszystkiego dobrego i spokojnych 9 miesięcy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lonka (offline)

11-02-2016 15:04:57

Oj, coś Was nie widać Dziewczynki na tym forum ...
Ja co prawda byczę się na L4, bo mnie masakryczne przeziębienie dopadło, ale zaglądam, zaglądam i nic, ciiisza ...
Moja Córeczka ucina sobie właśnie poobiednią drzemkę, pośpi pewnie do czwartej, więc chwila dla siebie.
@ dalej brak, rano złe samopoczucie, nawet zwymiotowałam kawę - przepraszam za dosadność, ale taki objaw dosyć wcześnie (z Karoliną zdecydowanie później) bardzo mnie cieszy.
Wstałam z bardzo obolałymi piersiami smiling smileysmiling smileysmiling smiley tylko wieczorem bolał mnie "małpowato" brzuch i bałam się przebudzenia.
Na razie więc chyba jestem "zafasolkowana", będę próbowała wytrwać w tym stanie do 18.02.. Mój lekarz przyjmuje jeszcze dziś i w poniedziałek, więc kusiło mnie będzie ogromnie.
Odezwijcie się, napiszcie co u Was. Wiem, że zaczęłam niezbyt optymistycznie, ale na razie wierzę w powodzenie tego piątego razu i za Wasze Fasolinki mocno trzymam kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

15-02-2016 09:31:11

Leverkusen
Hej ,,lonka,, smiling smiley
Znam ten ból,co prawda raz poroniłam w 7 tygodniu. To moja czwarta ciąża. Jak wyżej pisałam,mam dwie córeczki.
A TY nie martw się,nie męcz się,to będzie dobrze smiling smiley i idź do ginekologa,która ma dobre usg. Jeszcze tylko 3 dni smiling smiley
Czekamy na wieści od Ciebie.
Staram się tu zaglądać ale ostatnio nie wyrabiam się z niczym i trochę zaniedbałam forum tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548060, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.