Stycznióweczki 2019

Wysłane przez HerbaciAnka 

HerbaciAnka (offline)

09-05-2018 20:03:39

Zaborze
Hej, hej
Czy są tu już Mamusie z terminem na styczeń?

Jestem w 4 tygodniu ciąży i na teście pojawiły się upragnione dwie kreski. Przede mną jeszcze wizyta u ginekologa. Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać pierwszych kopniaczków.
Mam już prawie 6 letnią córcię, więc najwyższy czas i pora na rodzeństwo.

A jak wygląda to u Was?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 20:14 przez HerbaciAnka.

Cocochoco (offline)

10-05-2018 09:07:42

Kraków
Hej smiling smiley

Cieszę się, że nie jestem tutaj sama smiling smiley właśnie zaczęłam 6 tydzień więc termin powinien wypaść koło 5 stycznia 2019. Jeszcze przede mną wizyta u ginekologa - umówiłam się tak, żeby wypadło mi między 7 a 8 tygodniem, więc idę w przyszły piątek.
To moja pierwsza ciąża i na razie wszystko jest dla mnie całkowicie nowe, jeszcze do mnie nie doszło, że naprawdę jestem w ciąży i wydaje mi się to takie nierealne...

Winter89 (offline)

10-05-2018 11:43:30

Łódź
Hej!

Też jestem w 4 tygodniu ciąży, z terminem wyliczonym na 13/01/19 (przeze mnie). Już dzisiaj idę do ginekologa. Podziwiam Cocochoco, że dasz radę wytrzymać do 7 tygodnia. To też moje pierwsze i jestem mocno niecierpliwa każdej wiadomości smiling smiley

HerbaciAnka (offline)

10-05-2018 15:38:39

Zaborze
Jak miło, że już ktoś dołączył.

Też do końca jeszcze nie potrafię w to uwierzyć. Staraliśmy się pół roku, więc już kilka rozczarowań za mną.
Ja się właśnie zastanawiam na kiedy umówić wizytę u lekarza. Poczekalabym do 21.05, ale kłuje mnie bardzo w podbrzuszu i nie wiem czy to normalne. W pierwszej ciąży tak nie miałam.

Na USG za wiele jeszcze nie będzie widać, ale przynajmniej lekarz potwierdzi ciążę. Daj znać jak będziesz po wizycie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-10 15:42 przez HerbaciAnka.

Cocochoco (offline)

11-05-2018 17:18:30

Kraków
Od wczoraj zaczęły się nudności zarumieniony dotychczas czułam się zupełnie normalnie, aż się zastanawiałam czy aby na pewno jestem w ciąży tongue sticking out smiley ale teraz się zaczęło i czuję się okropnie sad smiley

HerbaciAnka (offline)

11-05-2018 19:34:16

Zaborze
Współczuję nudności.
Ja jeszcze żyje nadzieją, że mnie te wątpliwe przyjemności ominą.

Cocochoco (offline)

13-05-2018 17:02:20

Kraków
HerbaciAnka pamiętasz jak radziłaś sobie z tym problemem w pierwszej ciąży?

HerbaciAnka (offline)

13-05-2018 17:47:07

Zaborze
CocoChoco w pierwszej ciąży nie miałam tego problemu. Tylko raz zrobiło mi się niedobrze, ale szybko przeszło.
Z tego co wyczytałam dużo zależy od bety, jak poziom jest wysoki to wtedy występują nudności, więc nie wiem czy coś się da na to poradzić.

Daagmara_ (offline)

17-05-2018 13:24:18

Osmolin
Hej dziewczyny smiling smiley
Dzisiaj rano zobaczyłam upragnione dwie kreseczki, staraliśmy się ponad rok więc jestem szczęśliwa że w końcu się udało smiling smiley do lekarza idę za tydzień bo wcześniej nie było wolnych terminów ale jak na razie to wszystko do mnie nie dociera, hehe

Cocochoco (offline)

17-05-2018 14:40:09

Kraków
Cześć Daagmara smiling smiley witaj na forum!
Do mnie też bardzo długo zupełnie to nie docierało, w zasadzie nadal nie dociera winking smiley ale jutro w końcu idę na wyczekane pierwsze USG (7 tydzień i 2 dni winking smiley) i myślę, że jak zobaczę maleństwo na własne oczy to wreszcie uwierzę eye rolling smiley zrobiłam też w końcu betę w tym tygodniu i wyszła mi ponad 41 tys. więc teraz mam już stuprocentową pewność.
Szczerze mówiąc trochę się denerwuję, czy wszystko będzie ok, zamierzam zabrać męża - mam nadzieję, że lekarz nie będzie miał nic przeciwko?

A Wy dziewczyny jesteście już po USG?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548880, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.