Grudniowe aniołki 2013 part III

Wysłane przez Na_Tayla 

monteblack (offline)

30-06-2014 15:07:51

Białystok
agus ale Ł z siostra podobni do siebie


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

30-06-2014 15:40:31

Cytuj
Ewulka
poczytalam troche pamietnik Julki i ona jak miala az 8,5 miesiaca to jej pierwsze zabki wyszly ! nawet pozniej niz myslalam, stanela sama przyszczebelkach tez w tym wieku, a zaczela raczkowa jak miala pelne 9 miesiecy , hmmm
Martynce zęby wysły jak miała 5 miesięcy i 3 tygodnie, a tak pewnie zaczęła raczkować na 8 m-cy, U Kai zęby wysżły później za to szybciej za raczkowanie się bierzesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

wiolka321 (offline)

30-06-2014 15:44:09

Oświęcim
Witam, wkońcu nadrobiłam chociaż nie było za wiele smiling smiley
Aguś super wyglądałaś, bardzo pasuje Ci kolor czerwony. No i Ty na zdjęciach usmiechnięta a Twój Ł ponury, czyżby dotarło do niego co zepsuł?
Monte ja już kiedyś pisałam, że na spacerki jeździmy już w spacerówce bo Grześ nie chce leżeć a w gondolce nie mam pasów. Ale do drzemki na balkon lub podwórko wkładam Go do gondoli.
My cały weekend prawie w ruchu. Wczoraj byliśmy znowu na imieninach, tym razem u mojego dziadka. A dzisiaj od rana gmina i starostwo powiatowe. Załatwianie papierów, podpisy itp. Ale mamy już projekt i pozwolenie na budowę w ręce grinning smiley także możemy zaczynac rozbudowę domu smiling smiley
Grześ z katarkiem jakby lepiej, ale też przesunę szczepienie, bo mieliśmy w środę jechać na ostatnie wzw b.
Coś chciałąm jeszcze napisać ale już nie pamiętam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

30-06-2014 15:51:54

My w domu, trochę ogarnęłam w domu, muszę jeszcze skończyć, tylko kawkę teraz pijęsmiling smiley
Kaja śpi...dopiero druga drzemka, a pierwsza była tylko 45 minut...
I dopiero Kai obiad robię, wcześniej zjadła taki deserek z Hippa owocowy duet z jogurtem - warstwa jogurtu i owoce pod spodemsmiling smiley
A gotuję jej na parze pierwszy raz łososia, do tego ziemniaczki młode, marchew młoda i brokuł...ciekawe jak daleko będzie pluć tongue sticking out smiley

I dziękuję za głosikismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

30-06-2014 16:01:40

Właśnie u nas burza przeszła, dziś na dworze z Kają byliśmy tylko tyle co do sklepów, nie wychodzę dziś już, nie chce mi sie...Wolę już w domu porobić co by jutro mieć luźniej. Właśnie umyłam lodówkę i idę dalej kuchnię sprzątaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

30-06-2014 16:05:01

Ostrzeszów
Ja tez własnie obiadek robie grinning smiley

Mm eli chyba młodemu zakupie ten deserek z hippa smakowicie brzmi smiling smiley
Dziekujemy za głosiki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

30-06-2014 16:07:59

Cytuj
Na_Tayla
Ja tez własnie obiadek robie grinning smiley

Mm eli chyba młodemu zakupie ten deserek z hippa smakowicie brzmi smiling smiley
Dziekujemy za głosiki smiling smiley
Kai smakował ten deserek, a poleciła mi Aniasmiling smiley
A my obiad jedliśmy u moich rodziców, tylko Kaja biedak bez obiaduwinking smiley
Stałam w sklepie przed słoiczkowymi ..i nie kupiłam tongue sticking out smiley
Już mam ugotowany, jak wstanie to zje, zamieniłam jej dziś tylko kolejność posiłkówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

wiolka321 (offline)

30-06-2014 16:12:37

Oświęcim
U mnie dzisiaj leje od samego rana, bez przerwy. Więc ze spaceru nici.
Dziewczyny które karmią, ile razy mniej więcej wychodzi wam karmienie piersią w ciągu dnia?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

30-06-2014 16:22:43

Ostrów Wlkp
U mas tez pada malutki spi juz 3 raz ciagnie.po 2 godziny nie mam dzis dziecka smiling smiley a mi tak glowa peka ze.zaraz padne wzielam 3 tablety juz :/
Glosiki oddam pod wieczor smiling smiley
Dziekuje za.komplementy. tak tak ja usmiechnieta a Ł jak widac... malo tego po chrzcinach byla u mnie kawa
, a pozniej pozedl z kolegami na imprezke :/ w dniu chrztu swojego syna.. porazka!

blondii nie daj sie straszyc! To normalne teksty facetow ktorym sie pali grunt pod nogami!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

30-06-2014 16:23:57

Ostrów Wlkp
Jak zwykle.sorki za błędy wrr tablet...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1549000, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.